Kamu ile özel sektörün üst düzey çalışanlarının katılımı ile bu yıl ikinci kez organize edilecek olan Marka Şehirler Zirvesi 2017’nin ana sponsoru Babacan Holding oldu.

 

11 Mayıs Perşembe 2017 tarihinde özel ve kamu sektöründen  üst düzey yöneticilerin katılımlarıyla yapılacak olan Marka Şehirler Zirvesi 2017’nin ana sponsoru Babacan Holding oldu. Bu zirve özel ve kamu sektöründen birçok özel ismin katılımı ile gerçekleşecek. Zirvenin ana sponsoru olan Babacan Holding’in Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Babacan’da zirveye konuşmacı olarak katılacak ve ”Büyüyen ekonominin ve nüfusun şehirleşmeye kazandıracağı vizyon” ile ilgili bir konuşma yapacak.

Zirvenin gerçekleşmesine az bir süre kala zirve ile ilgili görüşlerini bildiren Babacan, “Günümüzde markalaşma artık her sektör için olmazsa olmazlar arasında yer alıyor. Hatta sadece ürünlerin satılması için farklılaşmak veya rakiplerden sıyrılıp bir adım öne çıkmak için markalaşma yoluna gidilmiyor. Ülkeler, şehirler de markalaşmak için birbirleriyle yarışır durumda. Ülkemiz yüzyıllardır jeopolitik konumu itibariyle dünyanın en dikkat çeken ülkeleri arasında yer alıyor. Türkiye’nin markalaşması için özel ve kamu sektöründeki bütün temsilcilere büyük görevler düşüyor. Bu önemli zirveye sponsor olmak ve burada sizlerle birlikte olmak bizim için mutluluk verici. Ülkemizin markalaşması için sektörümüz adına çalışmalarımıza tüm gücümüzle devam ediyoruz” şeklinde konuştu.

Geçen yıl ilk kez düzenlenen ”Marka Şehirler Zirvesi’ne 120 firma katılım göstermişti. Sait Halim Paşa Yalısı’nda ikinci kez organize edilecek olan bu zirveye katılımın yaklaşık 200 firmanın katılımı ile büyümesi öngörülmektedir.