Atiker Konyaspor, İttifak Holding ile 1 yıllık forma sponsorluğu anlaşması imzaladı. Atiker Konyaspor’un 2018-2019 sezonundaki forma sırt sponsoru SELVA, şort sponsoru ise ADESE olacak.

Konya Büyükşehir Stadı’nda düzenlenen törene Atiker Konyaspor Başkanı Hilmi Kulluk ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte İttifak Holding CEO’su Tahir Atila katıldı.

Atiker Konyaspor Külübü Başkanı Hilmi Kulluk, Yeni ve daha iyi şartlarla üst üste 5. kez sponsorluk anlaşmasını imzalıyoruz. İnşallah Allah daha çok kazandırsın. Seneye 2 katını imzalayalım. Biliyorsunuz Anadolu kulüpleri için sponsorluk anlaşmaları önemli. İki tarafa için de hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

İttifak Holding CEO’su Tahir Atila, “Tüm desteğimizle Konyaspor’un arkasındayız. Sponsorlukta 5.yılımız. Konyaspor bizim sevdamız ve aşkımız. Bir şehrin marka değerini yükseltmek adına sporun arkasındayız. Konyaspor yükseldikçe biz de iktisadi olarak yükseleceğimizi biliyoruz. Başarının gelmesi için şehrin tüm dinamitleriyle bir bütün olması gerekiyor. Desteklemek bizim boynumuzun borcu. Dayanışmanın şehrimiz açısından önemli olduğunu düşünüyorum. Konyaspor’a yeni sezonda başarılar diliyoruz” diye konuştu.

 

Bu haberi paylaşmak ister misiniz?