13-15 Temmuz 2018 tarihleri arasında Gazimağusa Kocareis Plajında gerçekleşecek KKTF-GMBTK Puanlı Plaj Tenisi Turnuvası, 20 Temmuz Restoran ana sponsorluğunda düzenlenecek.

Gazimağusa Belediyesi Tenis Kulübü tarafından 2015 yılında KKTC’de bir ilk olarak başlayan plaj tenisi her geçen yıl artan sporcu ve izleyici sayısıyla dikkat çekiyor.

Deniz, kum, güneş ve müzik eşliğinde gerçekleşecek olan KKTF-GMBTK Puanlı Plaj Tenisi Turnuvası, 13-15 Temmuz 2018 tarihleri arasında Gazimağusa Kocareis Plajında gerçekleşecek. 20 Temmuz Restoran (Ahmet Kızılkılınç Anısına) ana sponsor olurken, Kocareis Holiday Resort, Meysu, Wonderkids Early Learning Center, Global Learning Village, Powerade, Serena Group, Reklam Dünyası, Astan Muhasebe, Address Estate, Pakduş ve Aspava Restoran sponsor olarak organizasyona katkı koyuyor.

Katılımın yüksek olacağı ve çok çekişmeli maçların oynanacağı maçlarda Kuzey Kıbrıs Tenis Federasyonu’nun puanları yanı sıra şampiyonlara ödül verilecek.

Turnuva küçükler 8-12 yaş,+13 çift kadınlar,çift erkekler ve karışık çiftler kategorilerinde oynanacak turnuvaya Güney Kıbrıs’tanda katılım bekleniyor.

 

Bu haberi paylaşmak ister misiniz?