Huawei, 18 Şubat Pazar günü ekranlara gelecek, senaryosunu Gülse Birsel’in yazdığı  “Jet Sosyete” dizisinin teknoloji partneri oluyor. Huawei, Jet Sosyete dizisinin karakterlerine “Mate” serisi telefonları ve tabletleri ile eşlik ediyor.

Huawei Mate” serisi akıllı telefonların ve tabletlerin kullanılacağı Jet Sosyete dizisinin AVM sahnelerinde ise Huawei, diziye özel tasarlanan konsept mağazası ile ekranlara gelecek.

Jet Sosyete dizisi 18 Şubat Pazar günü ilk bölümüyle ekrana gelecek. Hayranları Gülse Birsel’in kaleminden çıkan mizahı izlemek için uzun zamandır bekliyordu. Ünlü senarist, aynı zamanda dizinin de başrol oyuncuları arasında.

Merakla beklenen Jet Sosyete dizisi izleyici karşısına geçmeye hazırlanıyor. BKM’nin yapımcılığında çekilen sitcom’un senaryosunu Gülse Birsel yazarken dizinin yönetmen koltuğunda ise Hakan Algül oturuyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda; Çağlar Çorumlu, Derya Karadaş, Cengiz Bozkurt, Gülse Birsel, Sarp Apak, Ayşenil Şamlıoğlu, Bartu Küçükçağlayan, Aslı Bekiroğlu, Hasibe Eren, Enis Arıkan, Şahin Irmak, Tuğba Çom, Deniz Cengiz, Ecem Uzun gibi başarılı isimlerin yer alıyor. Jet Sosyete, 18 Şubat Pazar günü 20.00’de Star TV’de yayınlanacak.

 

Bu haberi paylaşmak ister misiniz? 🙂