Galatasaray, Fenerbahçe, Bursaspor gibi güçlü takımların sponsorluğunu üstlenen HDI Sigorta, Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Kadın Voleybol Takımı’na da sponsor oldu. Sponsorluk karşılığında HDI Sigorta logosu, forma göğüs kısmına yer alacak.

Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Bayan Voleybol Takımı’na sponsor olan HDI Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu, beraberindeki HDI Bölge Müdürü Ezgi Aynagöz ile birlikte Dobruca Sosyal Tesisleri’nde Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ile bir araya geldi. Büyükşehir Belediyesi olarak futbol dışındaki tüm branşlara destek verdiklerini belirten Başkan Altepe, verdikleri bu desteklerin karşılığını da ulusal ve uluslararası başarılarla aldıklarını hatırlattı.

Altepe: “60 bin lisanslı sporcumuz var”
Voleybol, masa tenisi, güreş, atletizm gibi branşlarda Avrupa çapında şampiyonluk ve dereceler aldıklarını dile getiren Başkan Altepe, “Futbol genelde kendi kendini finanse edebiliyor. Futbol dışındaki branşların desteklenmesi ise ağırlıklı olarak yerel yönetimlere kalıyor. Büyükşehir Belediyespor Kulübü olarak 60 bin lisanslı sporcumuz var. Bunun yanında her yıl 300 bin civarında çocuğumuzu da çeşitli etkinlikler yaparak sporla buluşturuyoruz. Bu anlamda sponsorlukların önemi büyük. HDI Sigorta’ya verdikleri bu destek nedeniyle teşekkür ediyorum. Bu destek daha fazla gencin sporla buluşturulması ve daha fazla gence sahip çıkılması anlamına geliyor” dedi.

HDI Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu ise böylesi değerli bir camiayla birlikte olma fırsatı verdikleri için Başkan Altepe’ye teşekkür etti. Bayan voleybol takımı ile yaptıkları sponsorluk anlaşmasının bir başlangıç olduğunu vurgulayan Hancıoğlu, ileri farklı branşlarda da birlikte olmak istediklerini kaydetti.

Başkan Altepe, günün anısına Hancıoğlu’na bir plaket verdi.

HDI Sigorta Genel Müdürü Hancıoğlu, daha sonra Cengiz Göllü Voleybol Salonu’nda sponsorluk için düzenlenen törene katıldı. 2015 yılının CEV Challenge Cup Şampiyonu olan Bayan Voleybol Takımı’nı yakından takip ettiğini dile getiren Hancıoğlu, kupada bu yıl da iddialı olan takımın daha üst düzey kupalarda finaller oynayıp, kupalar alacağına inandıklarını belirtti.
Buradaki törende de Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkan Yardımcısı İlhan Satık, Hancıoğlu’na üzerinde ismi yazılı olan 6 numaralı forma hediye etti.

 

Bu haberi paylaşmak ister misiniz?