Beşiktaş Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı’nın isim sponsoru HDI Sigorta oldu. Anlaşma 2020-2021 sezonu boyunca geçerli olacak ve takım “Beşiktaş HDI Sigorta” ismiyle mücadele edecek. Aynı zamanda HDI Sigorta logosu, forma göğüs bölgesinde yer alacak. Anlaşmanın maddi detayı açıklanmadı.

 

Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi: “Kulübümüz 117 yıllık şanlı tarihinde sporun farklı alanlarında mücadele eden sporcularımıza sahip çıkmış ve markaların da desteğiyle sadece ülkemizde değil uluslararası müsabakalarda da önemli başarılara imza atan sporcularımız bizleri gururlandırmıştır. HDI Sigorta ile yaptığımız iş birliği bu anlamda büyük önem taşıyor. Türkiye Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi’nde olduğu kadar Avrupa’da da başarılar elde eden takımımıza verdikleri destek bizim için çok kıymetli. HDI Sigorta ile birlikteliğimizin uzun yıllar devam etmesini diliyorum.”

HDI Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu: “Bugün de yeni bir anlaşma, iş birliği ve dostluğa başlıyor olmanın heyecanı içerisindeyiz. Elimizden geldiğince çok spor kulübüne dokunmaya çalışıyor, ülke sporuna ve sporcusuna destek sağlayacak her fırsatta yanlarında olmaya gayret ediyoruz. Umarım bu birliktelik de her iki taraf için hayırlı olur. Beşiktaş HDI Sigorta Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı’na bu anlamlı yolculuğunda bir kez daha başarılar diliyorum.”