Beşiktaş, yeni giyim sponsoruyla anlaşma imzaladı. TMSF bünyesine geçen Aydınlı Grup’un markası Cacharel’le anlaşmaya varan siyah-beyazlılar, 2 yıl boyunca seyahatlerinde ve kamplarında bu markanın kıyafetleri ile boy gösterecek.

Toplantıda konuşan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, markanın kendileri için çok önemli olduğunu ve şans getirdiğini belirterek, “Cacharel 100. yıldaki şampiyonluğumuzda da giyim sponsorumuzdu. Bu imzayı atmaktan dolayı ayrı bir mutluluk duyuyorum. Gençlere de ilham veren bir marka oldu. Keyifli bir işbirliği olacak. Takımımıza özel tasarımlar olacak. Çarşamba günü Avusturya kampına gidiyoruz ve bunların ilkini de yakışıklı sporcularımızın üzerinde göreceksiniz. Bu işbirliği için TMSF Başkanı Muhiddin Gülal ve camiama teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

TMSF yönetiminde bulunan şirketlerle Türk futboluna ve takımlara katkı sağladıklarını ifade eden TMSF Başkanı Muhiddin Gülal, “Bu vesileyle Beşiktaşımızla işbirliğini başlatmış olduk. Devamında başka versiyonlarla Beşiktaş’a neler verebiliriz, bunu görüşeceğiz. Bir şirketimiz üzerinden Trabzonspor’la, başka bir şirketimizle Denizlispor’la, başka bir şirketimizle de Kayserispor’la anlaşmalarımız var. İnşallah bu işbirliğinin devamında başka alanlara kaydırmak isteriz Beşiktaş’la” diyerek Beşiktaş ile olan işbirliğini ilerleyen dönemlerde genişletebileceklerini söyledi. Fotoğraf çekiminin ardından toplantı sona erdi.