Bu hafta sizin için 16 adet spor ve 21 adet etkinlik, kültür – sanat başlıklarında olmak üzere toplamda 37 tane sponsorluk haberini derledik.

Spor

 • Galatasaray, 22. Şampiyonluk Kutlamaları sırasında sponsor olan Türk Telekom, İste gelsin, Birevim, HDISigorta, Tavuk Dünyası ve Lukoil‘den yaklaşık 1.5 milyon TL sponsorluk geliri elde etti. Taraftarlar ve GS Store gelirleriyle rakamın 4 milyon TL’yi bulduğu belirtiliyor.
 • Galatasaray – Resmi sponsor NEF’in düzenlediği kutlamada şampiyonluk pastası kesildi. NEF Yönetim Kurulu Başkanı Erden Timur, yeni transferlere hazır olduklarını söyledi.
 • Bursaspor’da Puma dönemi sona erdi. Bursaspor, basketbol takımı da dahil olmak üzere yeni sezon formaları için İtalyan Kappa ile anlaştı.
 • Mercedes Ben Türkiye ve Monster sponsorluğunda düzenlenen ESL Türkiye #Dota 2 Şampiyonası tamamlandı. Sekiz takımın katılımıyla gerçekleşen turnuvanın kazananı Futbolist oldu.

Kültür-Sanat / Etkinlik

 • Türk Ekonomi Bankası; Media Cat, Reklamcılar Vakfı ve Reklamcılar Derneği işbirliğinde düzenlenecek olan Cannes Young Lions (Genç Aslanlar) Türkiye Yarışması’na sponsor oldu.
 • İTÜ FASHION SHOW 2019 etkinliğinin ana sponsorluklarını İstanbul Hazır Giyim Ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (İHKİB) ile Koton, mekân sponsorluğunu ise The Ritz-Carlton İstanbul üstlendi.
 • Alanya 19. Turizm ve Sanat Festivali, Festival Kültür ve Turizm Bakanlığı, ALTAV, ALTSO, Granada Luxury Hotel, AFSAK, Antalya Olgunlaşma Enstitüsü ve Topkapı Sarayı Müzesi Kütüphanesi katkılarıyla, Radyo D, Dream Türk, Dream TV, Slow Türk’ün medya sponsorluğunda gerçekleşecek.
 • Saygın Medya, Saygın Kurt tarafından bu yıl ilki düzenlenen KKTC Altın Caretta Turizm ve Yaşam Ödülleri Töreni, Girne’deki Merit Crystal Cove Hotel ana sponsorluğunda yapıldı.
 • Çukur dizisinin Çukurda Umut Var sloganıyla başlattığı, geliri Kansersiz Yaşam Derneği’ne bağışlanacak sosyal sorumluluk projesi olan 2. sezon finali galası, İstanbul Lütfi Kırdar – ICEC mekan sponsorluğunda Anadolu Oditoryum’da gerçekleştirildi.
 • Antalya Ticaret ve Sanayi Odası ile Kemer Belediyesi’nin iş birliğinde ve İş Bankası ana sponsorluğunda, konaklama sektöründe dijitalleşme konusuna odaklanacak “Dijital Turizm: Kemer Konferansı” 30 Mayıs Perşembe günü Kemer Belediyesi Kültür Salonu’nda gerçekleştirildi.
 • Süreyya Yalçın ile eşi Ozan Baran, 19 Mayıs nedeniyle Miami’deki ‘The Deck at Island Gardens’da düzenlenen geceye 500.000 TL karşılığında sponsor oldu.
Bu haberleri hemen aşağıdaki butonları kullanarak sosyal medyanızda paylaşabilir, arkadaşlarınızın da haberdar olmalarını sağlayabilirsiniz.

Ayda sadece 1 kez mail attığımız, sizi sıkmadığımız mail bültenimize kayıt olarak ücretsiz sunduğumuz sponsorluk bilgi içeriklerine ve ebooklara ulaşabilirsiniz. Mail bülteni nerede mi? Merak etmeyin o sizi bulacaktır. 🙂