2018-2019 Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu Şampiyonu Galatasaray, 22. şampiyonluğunu Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu’nda kutladı.

Galatasaray, kutlamalara sponsor olan Türk Telekom, istegelsin, Birevim, HDI Sigorta, TavukDünyası ve Lukoil’den yaklaşık 1.5 milyon TL sponsorluk geliri elde etti.

38 bin taraftarın coşkulu bir şekilde katıldığı kutlamada DJ Suat Ateşdağlı performansının yanı sıra İrem Derici, Soner Sarıkabadayı, Emre Aydın ve Alya da sahne aldı.

Etkinliğin sürprizi ise, kutlamanın sponsorlarından biri olan istegelsin‘in ekibi tarafından teslim edilen şampiyonluk kupası oldu. Market alışverişinin zaman kaybetmeden, kolayca yapılmasını sağlayan istegelsin’in de sponsorlarından biri olduğu Galatasaray’ın bu özel gecesinde kupa, şampiyona istegelsin ekibi tarafından teslim edildi.

İletişim ve teknoloji şirketi Türk Telekom, stat isim sponsoru olduğu Galatasaray’ın şampiyonluk kutlamaları için özel bir video hazırladı.

Spor Toto Süper Lig 2018-2019 sezonunda şampiyonluğa ulaşan Galatasaray için hazırlanan ve bir babanın 9 yaşındaki oğluna, 9 yıl önce kapılarını açan Türk Telekom Stadı’ndaki tarihi zaferleri anlattığı video, “#KupalaraLayıkStadyum” etiketiyle paylaşıldı.

Taraftarlar ayrıca, stadyum girişinde kurulan Türk Telekom GSNet GSmobile etkinlik alanında keyifli aktivitelere katıldı ve 22 temalı hediyeler kazandı.

Bu haberi paylaşmak ister misiniz? 🙂