Eroğlu Holding, Skyland Wellness projesi üzerinden milli paratriatletimiz Uğurcan Özer’e sponsor oldu. Firma, sporcunun tüm yarış ve antrenman ekipmanlarını karşılayacak.

Eroğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Eroğlu: “Özer’i, geleceğin Olimpiyat sporcusu olarak görüyoruz. Bundan sonraki sportif yolculuğunda yanında olacağız. Rakipleriyle eşit düzeyde yarışabilmesi adına A’dan Z’ye tüm yarış ve antrenman ekipmanlarını sporcumuza sağladık. Uğurcan’dan tek beklentimiz, triatlonda Olimpiyatlara giden ilk Türk olarak kendisinden sonra gelecek olanlara örnek teşkil etmesi. Türk bayrağını yarışacağı her ülkede onur ile temsil edeceğine inanıyoruz.” şeklinde konuştu.

Türkiye Triatlon Federasyonu Başkanı Bayram Yalçınkaya: “Sayın Nurettin Eroğlu nezdinde sponsorluk görüşmelerinin başarıyla sonuçlanmasına katkı veren herkese teşekkür ederim. Uğurcan başarılı bir sporcu olarak her zaman yüz akımız oldu. Başarısının katlanarak devam edeceğine ve Olimpiyat yolunda bir ilki başaracağına inanıyorum.” dedi.

Olimpiyat hazırlıklarını, Triatlon Milli Takım Antrenörü Mert Onaran tarafından hazırlanan özel bir antrenman programı ile sürdüren Uğurcan Özer’e fiziksel indoor antrenmanlarda ise Skyland Wellness Personal Trainer’ı Mustafa Köktepe eşlik ediyor.