Badminton Federasyonu geçen hafta düzenlediği gecede, kendilerine sponsor olan firmaları federasyon lokalinde bir araya getirdi.

Badminton Federasyonu 2017 yılında kendilerine katkıda bulunan firmalara, yaptıkları destekten dolayı teşekkür etmek amacı ile bir gece düzenledi. Gecede, 2017 yılı içerisinde federasyona katkı sağlayan firmalara, birer teşekkür plaketi takdim edildi. Plaketlerin verilmesinden önce bir konuşma yapan Federasyon Başkanı Fırat Deniz, göreve geldikleri ilk günden beri Badminton sporunu geliştirmek ve yaygınlaştırmak için çalıştıklarını bildirdi ve  bu amaçlarını gerçekleştirmek için  kendilerine yardımcı olan sponsorlara  teşekkür etti.

Her sporun sponsorlarla daha güçlü olduğunu belirten Deniz, Badmintonun da  anlaşma yaptıkları sponsorların verdikleri desteklerle daha da güçlendiğini belirtti. 2017 yılında kendilerine destek veren Yüksekbaş Grup, Reha Süt, Şefler Pastanesi, Anıl Spor, Hawai Turizm, Oral Fotoğrafçılık, Capital Bank, Grandex Finans Ltd.’e birer teşekkür plaketi takdim eden Badminton Federasyonu Başkan ve yönetim kurulu üyeleri önümüzdeki yıl için de sponsorluk önceliğinin bu firmalara verileceğini belirttiler.

 

Bu haberi paylaşmak ister misiniz?