2019-2020 sezonunda Boluspor’un forma göğüs sponsoru olan Eminevim, 2020-2021 sezonunda kırmızı beyazlılar ile forma göğüs sponsorluğu anlaşmasını 1 yıllığına yeniledi.

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Boluspor Kulübü Başkanı Abdullah Abat ve yönetim kurulu üyeleri Emin Grup Yönetim Kurulu Başkanı Süheyla Üstün’ü ziyaret etti.

Resmi internet sitesinden yapılan açıklamada; “Emin Grup, geçtiğimiz sezon verdiği desteği ikiye katlayarak yeni sezonda da Kulübümüzün en büyük destekçilerinden bir tanesi oldu. İlk olarak, 2019-2020 sezonunda forma göğüs reklamı sponsorluğu ile yol arkadaşlığına başladığımız EMİNEVİM, 2020-2021 sezonunda da desteğini artırarak gücümüze güç katmaya devam edecek. Kulübümüz, Emin Grup ile yapılan anlaşma ile birlikte yeni sezon formalarımızda ‘EMİNEVİM’ adını gururla taşıyacak. Bu değerli destek ve sponsorluk için Emin Grup Yönetim Kurulu Başkanı Süheyla Üstün, Emin Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı M. Musab Üstün ve Emin Grup Yönetim Kurulu Üyesi M. Kemal Üstün’e teşekkürlerimizi sunuyoruz” ifadelerine yer verildi.