Uluslararası pizza markası, 2018 Kış Mevsimi’nde Dark Passage’ın isim sponsorluğunu üstlenecek.

Espora adım atan markalardan biri de Domino’s oldu. Kemik izleyici kitlesi ve rayına oturan ekosistemle birlikte günden güne daha fazla marka rekabetin içinde yer almak istiyor. Bu bağlamda altmışı aşkın ülkede on binden fazla şubesi bulunan Domino’s Pizza, Dark Passage’a isim sponsoru oldu. Ekip yeni sezonda “Dark Passage Dominos” adıyla mücadele edecek.

BAUSuperMassive’in bir dönem göğüs sponsorluğunu üstlenen Carl’s Jr’ın ardından Domino’s, Şampiyon Ligi sahnesine adım atan ikinci Amerikan fast food zinciri oldu. Dark Passage’ın isim sponsoru uzun süre BKM Express olmuş fakat bu ortaklık geçtiğimiz aylarda sona ermişti. Takımın yeni bir sponsor mu bulacağı yoksa isim sponsoru almadan mı yola devam edeceği merak konusuydu. Taraflar henüz konuyla ilgili bilgilendirme yapmazken resmi açıklamanın ilerleyen günlerde gelmesi bekleniyor.

Dark Passage ara sezonda kadrosundaki dört oyuncuyu değiştirerek iddiasını sürdürmek istediğini göstermişti. Üst koridorda Marshall, ormanda KaKAO, orta koridorda Lucete ve altta da Japone – Ruve ikilisiyle mücadele edecek ekip yeni isim sponsoruyla 2018’e bambaşka bir görüntüyle başlıyor.

 

Kaynak: 5mid.com

 

Bu haberi paylaşmak ister misiniz? 🙂