Domotex Türkiye 2018 Halı ve Zemin Kaplamaları Fuarı’nın sağlık sponsorluğunu  Özel Gaziantep Anka Hastanesi üstlendi.

Fuar alanında 112 acil yardım ambulansı hazır bekletilirken, yerli ve yabancı ziyaretçilerin yoğun ilgi gösterdiği Özel Gaziantep Anka Hastanesi’ne ait stantta fuara katılan ziyaretçilere ücretsiz sağlık hizmeti verdi. Standı ziyaret eden GAHİB Başkanı Ahmet Kaplan ve Halıcılar Odası Başkanı Mehmet Törer Domotex Turkey’e fuar süresince verilen hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

Domotex Türkiye 2018 Halı ve Zemin Kaplamaları Fuarının sağlık sponsorluğunu üstlenen Özel Gaziantep Anka Hastanesi fuar  alanında 112 acil yardım ambulansı hazır bekletilirken, fuarda açılan stantta isteyen ziyaretçilerin kan şekeri ve tansiyon ölçümü ücretsiz olarak yapılırken fuarda rahatsızlanan bir çok konuğa anında müdahale edilerek sağlık durumu iyi olmayanların Anka Hastanesine ücretsiz nakli sağlandı. 10 ülkeden 35 firmanın 195 stant açtığı fuarda Özel Gaziantep Anka Hastanesi’nin standı gözde stantlar arasında yer aldı. Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Bakan Faruk Özlüve protokol üyelerinin de ziyaret ettiği stantta dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen ziyaretçilere Özel Gaziantep Anka Hastanesi’nde verilen sağlık hizmetleri ile ilgili bilgi verildi.

Domotex Turkey fuar süresince ücretsiz sağlık hizmetleri veren Anka Hastanesinin standını ziyaret eden GAHİB Başkanı Ahmet Kaplan ve Halıcılar Odası Başkanı Mehmet Törer verilen nitelikli hizmetlerden dolayı Anka Hastanesi Genel Koordinasyon Müdürü Yaşar Ağdağ’a teşekkür etti.

Türkiye’de makine halısı üreticilerinin en önemli buluşma noktası olan fuarda, Özel Gaziantep Anka Hastanesi Yönetim Kurulu Üyesi Ali İhsan Sofuoğlu sağlık sponsoru olmaktan duydukları mutluluğu dile getirdi. Ali İhsan Sofuoğlu; Yerli ve yabancı ziyaretçilerin standımıza olan ilgisi bizi oldukça memnun etti. Özel Gaziantep Anka Hastanesi olarak Gaziantep’in sağlık turizminden pay alabilmesi için çaba sarf ediyoruz. Özellikle obezite ve Tip 2 diyabet konusunda gerçekleştirdiğimiz ameliyatlarla çeşitli ülkelerden gelen birçok hastaya şifa dağıttık. Bu fuarın ardından da sağlık turizminin gerçek potansiyelini ortaya çıkarmayı ve sağlık turizminin ekonomiye katkısını artırmayı hedefliyoruz” diye konuştu.

Özel Gaziantep Anka Hastanesi Genel Koordinasyon Müdürü Yaşar Ağdağ ise; ”Bu yıl Domotex Fuarı’nın ana sponsoruyuz. Fuar alanında 112 acil yardım ambulansımız ziyaretçilerin herhangi bir sağlık problemine karşı hazır bekletilirken, açtığımız stantla da dileyenlerin kan şekeri ve tansiyon ölçümünü ücretsiz olarak yapıyoruz. Gaziantep’in sağlıkta da marka kent olduğunu göstermek için buradayız. Sağlık turizmine büyük önem veriyoruz. Bu fuarın ardından ülkemiz adına güzel dönüşümler alacağımıza inanıyoruz” dedi.

 

Bu haberi paylaşmak ister misiniz? 🙂