Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Aytemiz Alanyaspor ile Alanya merkezli tattoo (dövme) firması Cleopatra Ink arasında sponsorluk anlaşması imzalandı. Taraflar arasındaki anlaşmaya göre firmanın ismi, takımın şortunda yer alacak.

Alanyaspor Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu: “Cleopatra Ink Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Karadere ile Alanyaspor’un şort reklam sponsorluğunu imzalayacağız. Cleopatra Ink denince hemen hemen herkes artık tanır. Avrupa’ya da açılan bir firma haline geldi. Kendisini de bu anlamda tebrik ediyorum ve işlerinde başarılar diliyorum. Alanyaspor’umuza sponsor olduğu için kendi şahsına ve Cleopatra Ink ailesine teşekkür ediyoruz. İbrahim Karadere’nin de bundan sonra Avrupa’da ve dünyanın birçok yerine firmalarını açmasını ve başarıların devamını diliyoruz. Hem Aytemiz Alanyaspor’umuz için hem de Cleopatra Ink Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Karadere ve firması için hayırlı uğurlu olsun. Bu imzalarla tabi hem kurumumuza destek verdiler hem de duyarlılık gösterdiler. Kendilerine teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Cleopatra Ink Yönetim Kurulu Başkanı Halil İbrahim Karadere: “Gerçekten biz de çok mutluyuz. Biliyorsunuz biz de Alanya’nın bir firmasıyız, Alanya’da doğduk ve şu anda dünyanın birçok ülkesine firmamız yayılıyor. Şu anda çok şükür Amerika’da da stüdyolarımızı açmaya başladık. Geçtiğimiz sene Alanyaspor’un çorap sponsoru olduk. Artık bir üste, yani şorta geçtik. İnşallah seneye tişörtlerde yerimizi istiyoruz. Hasan başkanımıza da bizlere bu fırsatı verdiği için çok teşekkür ediyoruz. Hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

DHA