ÇiçekSepeti’nin Ticari Faaliyetlerden Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Ceyhun Turan, Fanatik gazetesinden Eylem Türk ile bir röportaj gerçekleştirdi. Sponsorluk ile ilgili kısımları derleyip sizlerle paylaşıyoruz. Yazının tamaına erişmek istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Ceyhun Turan, “Türk basketbolunun en önemli ligi olan ING Basketbol Süper Ligi’nin resmi sponsoru olduk. Hedefimiz; sporu ve sporcuları desteklemek. Kurum içi aktivitilerde basketbolu kullanıyoruz. Sponsorluğumuz kapsamında sahip olduğumuz top teslim hakkı ile çalışanlarımız ya da çocukları karşılaşma öncesi maç topunu hakeme teslim ediyor. Bu sayede ÇiçekSepeti ekibi olarak unutulmaz anılara sahip oluyoruz.”

“Basketbolda ‘asist’ kavramını sahiplendik. Yaptığımız işin mutluluğa aracı olmak olduğunu düşünürsek, insanların birbirlerini mutlu etmeleri için asist yapıyoruz.

“Yatırımlarının yanında ÇiçekSepeti spor-outdoor kategorimizi de büyütüyoruz. Sporseverlere ulaşabilmek, en iyi ve uygun fiyatlı ürünleri tüketicilerle buluşturabilmek için adımlar atıyoruz. Basketbol Süper Ligi sponsorluğunun yanı sıra farklı spor dallarında da yatırımlar yapabiliriz.

“Bu gibi sponsorluklar da elbette tüketiciler üzerinde pozitif etkiye sahip. Biz de ‘Var Var’ iletişimimizi ‘ÇiçekSepeti sahalarda da var var’ şeklinde basketbola uyarlayarak, bu sponsorluk kapsamında hem ürün çeşitliliğimizin bilinirliğini artırmayı hem de spor severlere ulaşmayı hedefledik.”