Tekstil sektöründe 22 yıldır faaliyet gösteren giyim markası Cazador yeni dönemde en iyilerin mücadele edeceği Survivor’ın giyim sponsoru oldu.

Survivor’da tüm yarışmacıları giydireceklerini anlatan Cazador Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Fatih GörürSurvivor için özel koleksiyon hazırlıyoruz. Yarışmacılar için kıyafetler büyük bir titizlikle özel olarak hazırlanıyor. Her yarışmacıya giyeceği şortunu, tişörtünü, eşofman takımını, yağmurluğunu, çantasını üretmekteyiz. Yarışmacıların giyecekleri kıyafetleri, müşterilerimiz mağazalarımız ve online satış sitelerinden kolay bir şekilde tedarik edebilecekler. Ayrıca yarışmacıların haricinde Dominik’te çalışan yüzlerce kişilik ekibin kıyafet ihtiyaçlarını karşılamak da bizlere ayrı bir mutluluk vermektedir.” dedi.

Fatih Görür, sektörde 2004 yılında markalaşmaya gittiklerini ve Cazador’un 2006 yılında doğduğunu söyledi. Bugün Türkiye’nin 400 noktasında ürünlerinin satıldığını belirten Görür, her yıl yüzde 25 ile 30 arasında büyüdüklerini belirtti. Bu yıl için 75 milyon TL üzerinde ciro beklediklerini ifade eden Görür, “2018’de 100 milyon TL civarı ciro hedefimiz var. Önümüzdeki yıllarda hedeflenen bütçemizi yeni projelerle destekleme arzusundayız.” şeklinde konuştu.

 

Bu haberi paylaşmak ister misiniz? 🙂