Türkiye organize perakende sektörünün öncü markası  CarrefourSA, “Nisan’da Adana’da” sloganıyla bu yıl altıncısı düzenlenecek Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı  kapsamındaki Portakallı Lezzetler Yarışması’na sponsor oldu.

Sabancı Holding ve Carrefour iştiraki CarrefourSA, bu yıl 5 – 8 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek olan 6. Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı‘na Portakallı Lezzetler Yarışması sponsorluğu ile katılıyor. CarrefourSA,Nisan’da Adana” sloganıyla gerçekleştirilecek karnavalın Cumartesi günü gerçekleşecek olan kortejinde de yer alacak.

Mart ayı boyunca başvurularını gerçekleştiren yarışmacılar, 8 Nisan Pazar günü Park Zirve’de aralarında gastronomi dünyasının duayen isimlerinin yer aldığı jüri ile bir araya gelerek yemeklerini sergileyecekler. Jüri üyeleri, her bir yemeği “Sunumu ve Görünüşü, Lezzeti, Orijinalliği, Kokusu ve Kıvamı, Adı ve Reçeteye Uygunluğugibi özellikleri dikkate alarak 100 puan üzerinden değerlendirecek. Yarışma, aynı gün sonlanarak dereceye girenlere ödülleri törenle verilecek.

CarrefourSA, “Tazesi ya dalında ya da CarrefourSA” mottosuyla tüketicilerinin sağlığına sağlık katması ve yediklerinde tadının damaklarında kalması amacıyla narenciye ürünlerini Adana’nın bereketli topraklarından toplayıp reyonlarına getiriyor.

 

Bu haberi paylaşmak ister misiniz? 🙂