Geyve Boğazının Doğançay mevkiindeki yeşil ormanlarından çıkan içme suyu ile dünya markası olan Buzdağı Su, geçtiğimiz sezonun şampiyonu olan ve bu yıl Süper Amatör ligde mücadele edecek Geyvespor’un 1 yıllık forma sponsoru oldu.

Buzdağı Su Yönetim kurulu başkanı Mahmut Kösemusul “Buzdağı Su Sakarya’nın ve Geyve’nin öz malıdır. Buzdağı su olarak daha önce Sakaryaspor’a, Büyükşehir Basket’e sponsor olmuştuk. Aynı zamanda gençlerimizin sporsal anlamda mücadelelerini sürdürdüğü ilçemizin güzide takımı olan  Geyvespor’a da destek olmak istedik. Geyvemize ve Geyvespor’umuza hayırlı olsun” dedi.

Geyvespor Başkanı Erdinç Tuna; “Geçtiğimiz sezon yönetimini aldığımız Geyvespor için çalışmalarımız devam ediyor. Hedefimiz Süper Amatör Ligde şampiyon olup gruplardan çıkarak Bölgesel Amatör Lige gitmek. Bu nedenle başlattığımız çalışmalara ilçemizin, bölgemizin markası Buzdağı Su da geçtiğimiz sezonda olduğu bu sezonda sahip çıkarak sponsor oldu. Kendilerine teşekkür ederken Geyveli hemşerilerimizi de takımlarına destek olmalarını istiyoruz” dedi.

Bu haberi paylaşmak ister misiniz?