Beşiktaş ile Tirebolu 42 Çay arasında lisansiye sponsorluğu anlaşması imzalandı.

Tirebolu 42, BJK logolu özel paket çaylar piyasaya çıkaracak.

 

Sponsorluk anlaşması imza töreni; Dernekler ve Sosyal Tesislerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ali Bayrak, Mal ve Hizmet Satın Alma ve Dijital Projelerin Geliştirilmesinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Kemal Barış Dillioğlu, Amatör Şubeler ve Süleyman Seba Tesislerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Seyit Ateş, Kartal Yuvası ve Yerel Yönetim İlişkilerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Umut Şenol, Pazarlama ve Sponsorluklardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cenk Sümer ve Tirebolu 42 Çay Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Şahin’in katılımlarıyla Vodafone Park’ta gerçekleştirildi.

Kartal Yuvası ve Yerel Yönetim İlişkilerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Umut Şenol: “Büyük Beşiktaş taraftarı için yeni projeler geliştirmeye, üretmeye ve hayata geçirmeye devam ediyoruz. Taraftarımıza özel çay paketlerinin raflarda yerini alması için Türk çayını ülkemize ve dünyaya ulaştıran Tirebolu 42 Çay ile lisansiye sponsorluğu anlaşmamızı gerçekleştiriyoruz. Tirebolu 42 Çay’a Büyük Beşiktaş Ailesine hoş geldiniz diyorum. Taraftarlarımız bundan böyle üzerinde şanlı Beşiktaş armasını taşıyan çaylarını Vodafone Park’ta, Beşiktaş Köyiçi’nde, Türkiye’nin her yerinde, evlerinde, kafelerde keyifle içerken Beşiktaşımızın maçlarını izleyecekler. Beşiktaş sahada taraftarlarımıza mutluluk yaşatmaya devam ederken, biz de Büyük Beşiktaş taraftarını keyiflendirecek yeni projelerimizi geliştirmeye, üretmeye ve onların beğenisine sunmaya devam edeceğiz.”

Tirebolu 42 Çay Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Şahin sözlerini şöyle sürdürdü: “Sevgili Beşiktaşlılar; değerli yöneticiler ve değerli basın mensupları, Tirebolu 42 Çay ailesi olarak, bugün burada iş birliğimizi duyururken siz değerli katılımcıları saygı ve sevgiyle selamlıyorum. Köklü tarihiyle Beşiktaş Kulübü’nün çatısı altında bulunmak markamız adına büyük bir mutluluk. 1992 yılında kurulan Tirebolu 42 Çay ailesi olarak; “HERKESE BİZDEN ÇAY” sloganımızla dünyaya nam salmış siyah Türk çayımızı, ülkemizin her bir köşesine dağıtıyor, yurtiçi ve yurtdışındaki hedeflerimiz için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Türkiye’nin en genç çay yapraklarının temsilcisi olarak, kalitemizle ve lezzetimizle büyümeye devam ediyoruz.

Türkiye’nin ilk tescilli spor kulübü olan Beşiktaş Jimnastik Kulübü ile gerçekleştirmiş olduğumuz lisansiye anlaşmasıyla başlayan yolculuğumuzda Beşiktaş taraftarlarına özel olarak ürettiğimiz Beşiktaş taraftar çaylarımız raflarda yerini almaya başladı. Beşiktaş arması ve Tirebolu 42 çayın lezzetinin bir araya geldiği lisanslı taraftar çayı ürünlerimizle Beşiktaş taraftarlarının evlerine misafir olacağımız için şahsım ve markam adına çok heyecanlıyım. Taraftar çaylarıyla birlikte Beşiktaşlılar, Tirebolu 42 Çay’ın lezzeti ve deminin tadını çıkarırken bir yandan da kulüplerine destek olmuş olacaklar. Tirebolu 42 Çay markamızın kuruluşunun 30. yılında, Beşiktaş Jimnastik Kulübü ile Tirebolu 42 Çay’ı buluşturmanın gururunu yaşıyor, bu iş birliğinde emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. İş birliğimizin her iki taraf için de hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum, tüm “Beşiktaşlılara Bizden Çay!” diyerek sözlerimi noktalıyor, katılan ve bizi izleyen herkesi selamlıyorum.”