Kayserispor’da 2017-2018 sezonunda forma sponsoru olacak kurum kuruluşlar belli oldu. Henüz netleşmeyen tek kurum ise Kayseri’nin dev kuruluşu Kayseri Şeker Fabrikası.

Kayserispor kulübü yetkililerinin yaptıkları görüşmeler neticesinde yeni sezonda sarı kırmızılı formaya reklam vererek sponsor olarak firmalar belli olmaya başladı. Kayserispor kulübü yetkililerinden alınan bilgilere göre, sarı kırmızılı takımın 1 firma haricinde sponsor firmaları belli oldu.

Buna göre Kayserispor’da yeni sezonda:
Forma Göğüs Sponsoru: İstikbal
Formanın Sırt: Spor Toto
Şort Sponsoru: Bozankaya

Kayserispor kulübü, geçen sezon olduğu gibi yeni sezonda da formanın kollarına Kayseri Şeker Fabrikası’nın logosunu koymak istiyor. Bunun için Kayseri Şeker Fabrikası yetkilileri ile görüşmeler sürüyor. Kısa sürede Kayserispor ile Şeker Fabrikası arasında anlaşmaya varılması bekleniyor. Kayseri futboluna her zaman hizmet etmeyi seven Kayserispor Başkanı Dr:Erol Bedir ile Kayseri Pancar Ekiciler Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay arasında anlaşmanın sağlanacağı ve Kayserispor formasının kol kısmına Kayseri Şeker Fabrikası’nın logosunun konulması bekleniyor.

 

Haber: Yavuz YIKILMAZ