Türkiye’nin ilk yerli asistans şirketi olan Assist Line, Türkiye Ralli Şampiyonası Kadın Pilotlar Birincisi olan Özlem Uludağ Gülcan’a sponsor oldu.

Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi mezunu olmasına karşın ralli sporunda adını duyuran ve 2019 yılında Türkiye Ralli Şampiyonası Kadın Pilotlar Birincisi unvanını kazanan Özlem Uludağ Gülcan aynı zamanda sigortacılık da yapıyor.

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Özlem Uludağ Gülcan: “Sigortacılık her şeyden önce bir organizasyon, planlama ve işi sonuna kadar sorumluluğunu alıp takip etmek. Meslekte öğrendiğim çalışma prensibinin faydalarını yarışlarda çok gördüm. İşi şansa bırakmadan risk analizi yapmak benim 2019 Türkiye Ralli Kadın Pilotlar birinciliğimi kazanmamda en büyük etken oldu. Ayrıca 2019’da bana sponsor olan Koru Sigorta ile olan işbirliğimiz yarışabilmemdeki en büyük etkendi. 2020’de de Koru Sigorta desteğini sürdürürken yine iş ortaklarımızdan Assist Line desteklerini esirgemediler. Bana bu fırsatı veren değerli sponsorlarıma teşekkürü bir borç bilirim.” dedi.