Atiker Konyapor Kulübü, İttifak Holding ile olan sponsorluk anlaşmasını 1 yıllığına yeniledi.

Büyüksehir Belediye Stadı’da düzenlenen imza törenine Atiker Konyaspor Kulübü Başkanı Ahmet Şan, Genel Müdür Muhammed Ak, İttifak Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Tahir Atila, Selva Genel Müdürü Özkan Koyuncu, Adese Genel Müdürü Ahmet Özkürtçüler katıldı.  Anlaşmaya göre, Atiker Konyaspor’un önümüzde sezon firmasının sırtında Selva, şortunda Adese yazacak. Kuzey tribün bu sezonda ismi ‘Kule Site Kuzey Kale Arkası’ olarak adlandırılacak.

 

BAŞKAN AHMET ŞAN’DAN TEŞEKKÜR

İmza töreninde konuşan Kulüp Başkanı Ahmet Şan, Anadolu kulüpleri için sponsorluğun çok önemli olduğunu söyledi. Konyaspor’un son yıllarda önemli başarılar elde ettiğini hatırlatan Şan, “Konyaspor’umuz şehrimizin bir markası ve şehrimizi tanıtma anlamında güzel bir görev icra ediyor. Sponsorluk gelirleri bizim gibi kulüpler için çok önemli. İttifak Holding ile son yıllarda devam eden iş birliğimize devam ediyoruz. Desteklerini sürdürdükleri için tüm İttifak grubuna teşekkür ediyorum. Bu desteğin önümüzdeki yıllarda da devam etmesini temenni ediyorum” dedi.

YENİDEN KONYASPOR’UN YANINDAYIZ

İttifak Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Tahir Atila ise yaptığı açıklamada, “Konyaspor, son dönemde büyük başarılara imza atarak önce Türkiye Kupası’nı ardından da Süper Kupa’yı müzesine götürdü. Bunun yanında UEFA Avrupa Ligi’nde geçtiğimiz sezon olduğu gibi bu sezon da ülkemizi temsil etmeye hak kazandı. İttifak Holding olarak son üç sezonda olduğu gibi bu sezon yine Konyaspor’un yanında olmaktan onur duyuyoruz. Sponsorluğun Konyaspor ve Türk futboluna hayırlı olmasını diliyorum. Ülkemizde örnek bir camia haline gelen Konyaspor’umuzun yeni sezonda 3 kulvarda da göğsümüzü kabartmaya devam edeceğine yürekten inanıyorum” diye konuştu.

İmza töreninin ardından Atiker Konyaspor Kulübü Başkanı Ahmet Şan, İttifak Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve CEO’su Tahir Atila’ya yeşil-beyazlı takımın formasını hediye etti.

Haber: Fatih Şeker

3-5.jpg4-5.jpg5-2-(1).jpg