Anadolu Ajansı, Bosna Hersek Premier Ligi’nin son şampiyonu Saraybosna Futbol Kulübü’nün medya sponsoru oldu.

Saraybosna Futbol Kulübü Direktörü Dino Selimovic, AA ile medya sponsorluğu anlaşması imzalamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Bosna Hersek’teki diğer medya kuruluşlarıyla benzer sponsorluk anlaşmalarımız vardı ancak AA gibi uluslararası camiada saygı gören bir medya kuruluşu ile sponsorluk anlaşması imzalamak bizim için büyük onur.” şeklinde konuştu.

Saraybosna Futbol Kulübü’nün Avrupa’da boy gösterebilmek adına önemli yatırımlar gerçekleştirdiğini söyleyen Selimovic, “Birçok başarımızın haberini yapmanızı diliyorum.” dedi.

AA Kurumsal İletişim Direktörü Esra Kireçci de birkaç yıldır yurt içi ve yurt dışında önemli etkinliklere sponsor olduklarını anımsatarak, “Ancak ilk kez profesyonel bir spor kulübüne sponsor oluyoruz. Bu bizim için de yeni ve güzel bir heyecan. Saraybosna Futbol Takımı’nın başarılarını dünyaya tanıtmaktan büyük mutluluk duyacağız.” ifadesini kullandı.

AA Spor Haberleri Yayın Yönetmeni Ersin Şiyhan ise “Kuruluşumuzun 100. yılı olan 2020’de dünyanın en etkin 10 haber ajansından biri olma hedefimizi kararlılıkla sürdürürken, Bosna Hersek’in lig şampiyonu Saraybosna Futbol Kulübü’ne medya sponsoru olmamız yeni bir heyecan vesilesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu sponsorluğun hem Bosna Hersek hem de Balkanlar için yeni ve güzel işlere vesile olmasını diliyorum.” diye konuştu.

Bu haberi paylaşmak arzusunu durduramazsınız 🙂