Dora Magazin tarafından Allways İnşaat ana sponsorluğunda bu yıl 8’incisi gerçekleştirilen İzmir’in en büyük açık hava organizasyonlarından Night Out Shopping (Gece Alışverişi) başarıyla tamamlandı.

İki gün boyunca geç saatlere kadar açık olan birçok mağazanın indirim ve kampanyalar yaptığı, çeşitli sektörlerden pek çok firmanın Alsancak’ın en işlek sokaklarında stantlar açtığı festival’de defileler, dans gösterileri, mini konserler, DJ performansları, makyaj sunumları ve söyleşiler yer alırken, kurulan kokteyl alanlarıyla da ziyaretçilere ikramlar sunuldu.

Allways İnşaat ana sponsorluğunda düzenlenen organizasyon kapsamında, Duman Ajans koreografisinde iki gün boyunca defileler düzenlendi.

Yoğun yağmura rağmen, tüm defileler başarıyla gerçekleştirildi. Ünlü mankenler Şenay Akay, Ece Begüm Yücetan, Ebru Öztürk, Irmak Atuk, dizi oyuncusu Öznur Serçeler ve Duman Ajans’ın 26 modeli, yağmur altında 140 metrelik podyumda yürürken profesyonelliklerini korudular.

İlk gün Gül Sokak’ta yapılan karma defilede Yasemin Karagülle, Eda Erdoğan, Mert Optik, Modalsancak, Zems, 04:14 Ayakkabı ve Alara Akman’ın tasarımları sergilendi. İkinci gün ise araç trafiğine kapatılan Mustafa Bey Caddesi’nde arka arkaya 7 defile gerçekleştirildi. İlk olarak Türkiye’nin önemli şehirlerinde yaptığı defileleriyle dikkat çeken Şiyar Akboğa’nın tasarımları sunuldu. Ardından Dilek Yaldız, Melisa Yılmaz ve Meltem Aybar Yaşa’dan karma defile geldi. Sonrasında ise İzmir’in önemli modacılarından Burak Çiçek’in 22 parçalık koleksiyonu sergilendi. Günün final defilesinde, İstanbullu tasarımcı Çiğdem Karavit’in tablolardan esinlendiği koleksiyonu ilk kez İzmirliler’in beğenisine sunuldu. Moda gösterileninin sonrasında sahneye çıkan genç popçu Yılmaz Taner, yağmura rağmen şarkılarını söyledi.

 

Bu haberi paylaşmak ister misiniz? 🙂