Yapılan sponsorluk anlaşması için Vega Hospital toplantı salonunda gerçekleştirilen törene Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, belediye başkan yardımcıları Erdoğan Demirci, Serhad Çatalkaya ve Kemaleddin Avcı, Çorlu Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Hasan Eligül, Vega Hospital Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Tuygun ve başhekim Op.Dr. Cuma Yılmaz, ÇBSK yöneticileri Mümin Atlı, Birol Dayan ile basın mensupları katıldı.

ÇBSK sporcuları ve teknik kadrosunun sağlık kontrol ve tedavilerinin Vega Hospital tarafından yapılmasını içeren sağlık sponsorluğu anlaşmasının imza töreninde konuşan Vega Hospital Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Tuygun; “Çorlu’da sağlık hizmetlerinde faaliyet gösteren bir kurum olarak Çorlu’da kazandığını Çorlu şehri ve Çorlu halkı ile paylaşma noktasında Çorlu Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü’ne sağlık sponsoru olma kararını aldık” dedi.

Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan da yapmış olduğu konuşmasında; “Çorlu, yaşam ve sosyal hayatın, eğitimden sağlığa birçok unsurun insanları cezbettiği gerek Trakya’nın gerekse de ülkemizin ender yerleşim yerlerinden biridir. Çorlu’da insanlar huzur içerisinde yaşamaktadır. Çorlu’da insanlar arasındaki hoşgörü ve huzurun tesis edilmesinde spor önemli bir etmendir. Bünyesinde yüzlerce sporcuyu barındıran ÇBSK özellikle basketbol, voleybol ve güreşte ülkemizde ve uluslararası müsabakalarda büyük başarılar elde etmektedir. Spor kulübümüze sağlık sponsoru olmak kaydıyla destek veren Vega Hospital’a teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.