Türkiye Voleybol Federasyonu ile tasarımları aracılığıyla kadınlara güç vermeyi hedefleyen Ece Şirin’in kurduğu Bee Goddess arasında 3 yıllık resmi sponsorluk sözleşmesi imzalandı.

TVF’ye özel hazırladığı koleksiyonu milli değerlere, kız kardeşlik dayanışmasına ve oyuncuların süper güçlerine adayan Bee Goddess’ın Ay Yıldız, Güçler ve Super Me gibi farklı serileri de bu ruha adapte oluyor. Bu yeni işbirliğinin bir başka özel yanı da Ece Şirin’in Türkiye Voleybol Federasyonu’nun ilk kadın sponsoru olması.

Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu’nda düzenlenen tanıtım toplantısına Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, milli voleybolcular Zehra Güneş ve Vahit Emre Savaş’ın yanı sıra Bee Goddess Direktörü Ece Şirin ve Bee Goddess Genel Müdürü Cem Şirin katıldı.

TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ: “Sponsorlarımız bize güç veriyorlar. Güzel günler geçiren Türk voleybolu daha büyük başarılara nasıl imza atar, bunun çalışması içinde paydaşların çok önemli olduğunu, sponsorların çok önemli olduğunu belirtmek istiyorum. Yolumuzda yalnız olmadığımızı hissettiriyorlar. Türk sporunun, ülkemizin yüz akı olan voleybol başarılarla dolu günler yaşıyor. Takım sporlarında olimpiyatlara katılan tek branşın voleybol olması, Milletler Ligi’nde bir grubun maçlarını İstanbul’da oynaması, erkek milli takımımızın da 38 yıl aradan sonra dünya şampiyonasında yer alması bu yıl yine dolu dolu voleybolun konuşulacağını gösteriyor. Bunlar bizim için büyük gurur.”

Sponsorluk anlaşmasının üç yıllık olduğunu söyleyen Üstündağ, “Voleybolun marka değerinin daha önemli noktalara gelmesi için sponsor desteklerine ihtiyacımız var. Bee Goddess milli takımlar resmi sponsoru olarak gücümüze güç katacak.” dedi.

Bee Goddess Direktörü Ece Şirin: “Bu değerli ailenin, bu platformun yeni bir üyesi olarak çok büyük başarılara imza atmak istiyoruz. Sayın Başkanla daha önce yaptığımız konuşmada ondan büyük bir enerji aldım. Voleybolun geldiği yeri bir kez daha gördüm. En büyük misyonum Türkiye’nin manevi değerlerinin ışığıyla tüm dünyayı aydınlatmak. Bu yolculuğumda en heyecan duyduğum gün bugün. Amacımız ortak başarı ve Türkiye’nin bir spor ülkesi olması.” şeklinde konuştu.

Milli oyuncu Zehra Güneş ise “Bu sponsorluk haberini ilk aldığımda çok mutlu oldum. Bizim daha fazla ışıldamamıza yardım edeceği için teşekkür ediyorum.” dedi.

Sponsorlukta emeği geçen herkese teşekkür eden Vahit Emre Savaş da bu desteğe sahada en iyi şekilde cevap vermeye çalışacaklarını söyledi.

Üstündağ toplantının sonunda Ece ve Cem Şirin’e isimlerinin yazılı olduğu milli takım forması ve plaket hediye etti.