Turkcell’in Spor Toto Süper Lig’e sponsor olmasından 1 gün önce Turkcell’in Kıbrıs ayağı olan Kuzey Kıbrıs Turkcell, Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) ile iletişim sponsorluğu protokolü imzalandı öğrenildi.

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) ile Kuzey Kıbrıs Turkcell, ülke futbol liglerinin iletişim sponsorluğu konusunda bu yıl da el sıkıştı. Taraflar arasında iletişim sponsorluğu protokolü imzalandı.

Kuzey Kıbrıs Turkcell Genel Müdürü Aybars Karaatmaca ile Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Sertoğlu’nun imza koyduğu protokol ile ülke futbolunun iletişim sponsoru Kuzey Kıbrıs Turkcell oldu.
Protokol imza töreninde KTFF Genel Sekreteri Enver Baturalp ve Kuzey Kıbrıs Turkcell Marka ve Müşteri Deneyimi Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Ayhan Barış da yer aldı.

KTFF Başkanı Hasan Sertoğlu imza töreninin ardından Kuzey Kıbrıs Turkcell Genel Müdürü Aybars Karaatmaca’ya temsili çerçeveli forma hediye etti.

Karaatmaca: “Sosyal sorumluluk bilinciyle hareket ediyoruz”
Kuzey Kıbrıs Turkcell Genel Müdürü Aybars Karaatmaca yapılan bu işbirliğinin önemine dikkat çekerek, “Trafikten eğitime, çevreden sağlığı, spordan engelsiz yaşama kadar pek çok alanda sosyal sorumluluk bilinciyle hareket ediyoruz. On binlerce gencimizin spor yaptığı futbolumuza da katkı koymaktan son derece mutluyuz” diye konuştu.

Engelsiz yaşam odağında yıllardır destek oldukları Kuzey Kıbrıs Turkcell Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı’nın başarılarını Kıbrıs adasının çok ötesine taşıdığını anımsatan Karaatmaca, gerekli şartların oluşmasından sonra futbolumuzun da bu ilerlemeyi sağlayacak kapasitede olduğuna yönelik inancını dile getirdi.

“Futbolun parçası olmaktan mutluyuz”
Aybars Karaatmaca sözlerini şöyle sürdürdü: “Kuzey Kıbrıs Turkcell ailesi olarak futbol ailesinin bir parçası olmaktan mutluluk duyuyoruz. İşimiz teknoloji ama hep söylediğimiz gibi asıl işimiz insandır. Federasyon başkanımızın şahsında kulüplerimize, sporcularımıza ve futbolumuzun tüm paydaşlarına yeni sezonda başarılar diliyorum.”

Sertoğlu: “Futbolumuzun gelişmesine önemli katkı olmuştur”
KTFF Başkanı Hasan Sertoğlu da Kuzey Kıbrıs Turkcell ile yaptıkları protokolün kendilerini mutlu ettiğini belirterek, Turkcell’e ve yönetime teşekkür etti. Sertoğlu, “ Lider GSM markası Kuzey Kıbrıs Turkcell’le yaptığımız bu değerli işbirliği, birlikte çalıştığımız süre boyunca futbolumuzun gelişmesine, ilerlemesine önemli katkı koymuştur. Bu nedenle yapılan işbirliğini son derece önemsiyoruz. Futbolumuzu hep birlikte çok daha iyi yerlere taşıyacağız.” diye konuştu. Protokol imza töreni Kuzey Kıbrıs Turkcell Genel Müdürlüğü’nde gerçekleşti.
Paylaş!