Teknosa Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Ayşegül Bahçıvanoğlu,  Intel® ESL Türkiye Şampiyonası’na sponsor olduklarını açıkladı.  Bu yıl CS:GO ve Dota 2 turnuvalarını içeren Intel® ESL Türkiye Şampiyonası’nda toplam 300’den fazla takım arasından lige katılmaya hak kazanan 8 takım, 7 haftalık maratonda rekabet edecek.

Sabancı Holding iştiraklerinden Teknosa, dünya genelinde olduğu gibi Türkiye’de de ses getiren e-spor alanına desteklerini sürdüreceklerini duyurdu.

Bahçıvanoğlu, “Günümüzün en popüler spor branşlarından, ‘geleceğin sporu’ olarak adlandırılan e-sporu uzun süredir destekliyoruz. Bu alana ilk yatırım yapan markalar arasında yer almanın verdiği deneyimle, önemli espor organizasyonlarına dahil olarak oyunseverlerle buluşuyoruz. Amacımız sunduğumuz geniş ürün yelpazesiyle e-spora gönül verenlere en iyi deneyimi yaşatmak, onların oyun heyecanında da yanlarında olmak. Intel® ESL Türkiye Şampiyonası boyunca müşterilerimize ve tüm e-spor hayranlarına sürprizler ve farklı deneyimler yaşatmak istiyoruz” dedi.