Yollarda değil, pistlerde hızı destekleyen Ferdinand Bilstein TR Otomotiv markalarından biri olan SWAG markası Intercity Megane Cup yarışlarına sponsor oldu.

İstanbul Park pistinde 7 kez düzenlenecek yarışlara katılan Mercanlar Otomotiv yönetim kurulu üyesi Kemal Oturak’ın aracına SWAG markası ile sponsor oldu.  8 Nisan’da gerçekleşen ve 25 pilotun mücadele ettiği ilk turda Kemal Oturak yaşamış olduğu bit teknik arıza sebebi ile 11. sırada yarışı tamamlarken, 6 Mayıs’taki ikinci turda 3. olarak tamamlayarak podyumda yerini almıştır. Sezonun bir sonraki yarışı Mayıs ayı içerisinde gerçekleşecektir. 160 beygir gücünde Renault Megane otomobiller ile düzenlenen yarışlarda rekabet en üst seviyede gerçekleşmektedir.

Ferdinand Bilstein TR Otomotiv ekibinin, yarışlarda desteklediği Kemal Oturak’ın önümüzdeki turlarda daha iyi derecelere imza atacağına inancı büyüktür. Ferdinand Bilstein TR Otomotiv çalışanları da aileleri ile birlikte bu heyecan verici yarışları izleyerek Kemal Oturak’a destek vermektedirler.

 

Bu haberi paylaşmak ister misiniz? 🙂