Gaming VC’nin sahibi olduğu bahis borsası Betdaq, İngiltere League One kulüplerinden Sunderland’in yeni forma sponsoru oldu.

Geçtiğimiz sezon Championship’te küme düşen Sunderland’in yeni ana ortağı Betdaq oldu. Yeni anlaşmayla birlikte Sunderland formalarında Betdaq markası yer alacak. Bunun yanında Sunderland’in maçlarını oynadığı Stadium of Light’ta Betdaq markası kendine yer bulacak. Replika ve küçük yaş formalarda ise Betdaq markasının yer almayacağı açıklandı. Bunların yanı sıra Sunderland taraftarlarına özel kampanyalar Betdaq promosyonlar listesine dahil olacak.

”Sunderland ile Ortaklık Kurma Fırsatı Her Zaman Ele Geçmez”

Betdaq yöneticisi Tom Sloanes yeni sponsorluk anlaşması ile ilgili açıklamalarda bulundu. Sunderland’in büyük bir kulüp olduğunu dile getiren Sloanes şu ifadeleri kullandı:

“Sunderland gibi büyük bir kulüpler ortaklık kurma fırsatı her zaman ele geçmez. Bu sebeple böyle bir olasılık gördüğümüzde bir dakika bile tereddüt etmedik. Büyüyen sponsorluk portföyümüzü biraz daha geliştirdiğimiz için mutluyuz. Sunderland ile harika bir sezon geçireceğimizi umut ediyoruz.”

Sunderland yöneticisi Tony Davison ise şu ifadeleri kullandı:

“Betdaq’ı ailemize katmaktan mutluluk duyuyoruz. İlk günden bu yana bizlerle çalışmak için büyük bir hevesleri vardı. Değerlerimizi anlayan bir ortak bulduğumuz için mutluyuz. Betdaq ile çalışmayı dört gözle bekliyoruz”

 

Bu haberi paylaşmak ister misiniz?