Sosyal sorumluluk projelerinde önemli çalışmalara imza atan, spora ve sporcuya verdiği destekle fark yaratan Seramiksan, 2017 CEV Kar Voleybolu Avrupa Kupası’na sponsor oldu. Kış sporlarında son dönemlerin gözdesi olan “Kar Voleybolu” turnuvasına destek veren Seramiksan’ın 2011 yılında kurduğu Kadın Voleybol Takımı Sultanlar Ligi’nde başarıyla mücadele ediyor.

18-19 Şubat’ta yapılacak olan 2017 CEV Kar Voleybolu Avrupa Kupası’nın 1.turu, ilk kez Türkiye’nin en yüksek zirvelerinden biri olan Erciyes’te gerçekleşecek. Dünya çapında sporcuların yer aldığı turnuvada 24 takım karşılaşacak.

Seramiksan Türkiye Satış Müdürü M. Süreyya Çağlar: “Voleybolda başarılara imza atarak Sultanlar Ligi’ne yükselen bir takımımız var. Firmamızın spora verdiği destek her geçen gün artarak devam etmektedir. Hem spor kulübümüzün hem de sponsor olduğumuz sporcuların elde ettikleri başarılar bizleri gururlandırıyor. 2017 CEV Kar Voleybolu turnuvası gibi büyük organizasyonların ülkemizde gerçekleşmesi, kış sporlarının gelişmesinde ve tanıtımında büyük katkı sağlayacağına inanıyoruz. Seramiksan olarak sponsor olmaktan dolayı mutluyuz. Uluslararası organizasyonun gerçekleştirilmesi için emeği geçen Türkiye Kayak Federasyonu ve Erciyes A.Ş’ye teşekkür ediyoruz.” dedi.

 

Bu haberi paylaşmak ister misiniz?