Peli Parke “Şevkat Yerimdar” dizisine sponsor oldu. Peli Parke, dizideki Sanat Galerisi’ne parke konusunda katkıda bulundu.

Senaryosunu Erol Hizarcı‘nın kaleme aldığı ve yönetmen koltuğunda Bülent İşbilen‘in oturduğu, başrollerinde Özgürcan Çevik, Başak Parlak, Salih Kalyon, Murat Akkoyunlu, Suzan Aksoy ve Pascal Nouma‘nın yer aldığı FOX TV’de Cuma akşamları yayınlanmaya başlayan ”Şevkat Yerimdar’‘ dizisine parke desteği Peli Parke’den.

Dizi için Peli Parke’nin en renkli koleksiyonu Vintage Myra tercih edildi. Dizide mekan olarak kullanılan Sanat Galerisi’nde yer alan Peli Parke’nin Myra’ sı dizinin 9.bölümünde gözümüze çarpıyor. Başladığı günden bu yana ilgiyle izlenen ve izleyicileri güldüren diziye ayrı bir hava katan Myra Serisi geçmiş dönemlerden izler taşıyor. Rengarenk tonları ve farklı ölçüleri ile dizideki Sanat Galerisi için tercih edilen seri ortamda varlığını hissettiriyor.

Bugüne kadar birçok diziye ve programa sponsor olup ürün desteği veren Peli Parke ayrıca sosyal sorumluluk alanında yaptığı çalışmalarla da sektörde kendini gösteriyor.

 

Bu haberi paylaşmak ister misiniz?