Cesaret Sponsoru olduğu A Milli Kadın Voleybol Takımı oyuncularına bir sürpriz yapan Orkid, Filenin Sultanları adına file, voleybol topu gibi ekipmanların bulunduğu Türkiye genelinde 70 okula daha iletecek. Böylelikle 270’den fazla okuldaki voleybolcuların antrenman imkanları genişletilecek.

A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın Cesaret Sponsoru olan Orkid, Avrupa Kadınlar Voleybol Şampiyonası’ndaki başarısını kutlamak amacıyla bir tebrik yemeği düzenledi. Marka, geleceğin voleybolcularını desteklemek amacıyla bugüne kadar 200’den fazla okula göndermeyi planladığı voleybol destek paketi bağışına devam edeceğini duyurdu. Bu kapsamda bugüne kadar 200 okula ulaştırılan voleybol destek paketlerine ek olarak, her bir Milli kadın voleybolcu adına 5’er okula daha voleybol destek paketi hediye edilerek, Türkiye genelinde 270’den fazla okuldaki voleybolcuların antrenman imkanlarının genişleteceği müjdesi verildi.

Orkid ve P&G Türkiye, Kafkaslar ve Orta Asya Yönetim Kurulu Başkanı Tankut Turnaoğlu’nun ev sahipliğinde düzenlenen geceye, Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ve Filenin Sultanları katılım sağladı. A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın uluslararası arenada yakaladığı başarının bir nişanı olarak Mehmet Akif Üstündağ’a bir plaket takdim edildi.