Fanatik Gazetesi, Eylem Türk’ün gerçekleştirdiği röportajın sponsorluk ile ilgili bölümlerini derledik.

Yazının tamamına erişmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

Türkiye Voleybol Federasyonu’nun resmi sponsoru olan Bioderma’nın Pazarlama Direktörü Nazlı Malatyalı, “Sporcularımızın yanında olacak ve voleybolumuzu yeni başarılara taşımak için çalışacağız” dedi.

Voleybolu desteklemek yönünde önemli bir adım atan Bioderma, Türkiye Voleybol Federasyonu ile resmi sponsorluk anlaşması imzaladı. Bu imza ile kadın ve erkek milli voleybol takımlarının sponsoru olan şirketin Pazarlama Direktörü Nazlı Malatyalı, “Bioderma sporcularımızın yanında olacak ve önümüzdeki dönemde voleybolumuzu yeni başarılara taşımak için çalışacağız” dedi.

Malatyalı, şöyle devam etti: “Son yıllarda uluslararası düzeyde başarılara imza atan Voleybol Federasyonumuz’a sponsor olmaktan gurur ve mutluluk duyuyoruz. Kadın Milli Voleybol takımımız son olarak Tokyo Olimpiyatları’nda hepimizi heyecanlandıran güzel bir mücadele verdi. Avrupa Şampiyonası’nda da kadın ve erkek Milli Takımlarımız’ı ve ulusumuzu yeni heyecanlar bekliyor.”

Sorumluluk anlayışı

Sponsorluk anlaşmasının Bioderma’nın sosyal sorumluluk anlayışının bir gereği olduğunu vurgulayan Malatyalı şunları söyledi: “Bioderma’da bizim için anahtar sözcük önemsemektir. Cildini önemse çünkü o senin en güçlü koruyucun!’, diyoruz ve ciltte oluşan hasarları onarmak yerine cildin kendisini koruyan ve cilde saygı duyan ürünler geliştiriyoruz. ‘Toplumu önemse çünkü o senin en büyük ailen!’, diyoruz ve işinin kalbine insanı koyan yaklaşımımız ile toplumsal konularda fayda ve farkındalık oluşturmayı önemsiyoruz.” Malatyalı, “Voleybol Milli Takımlar sponsorluğumuz sayesinde de Bioderma olarak aslında toplumsal fayda sağlayabileceğimiz ve sürekli gelişen ve dünya çapında başarılarıyla bilinen milli voleybol oyuncularının yanında olarak verdiğimiz destekle biz de Türkiye voleybolunu daha güzel bir geleceğe taşıyarak yeni nesiller için de örnek adımlar atacağız” diye konuştu.

‘Sponsorların ne kadar önemli olduğunun altını çizmek isterim’

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ise konuyla ilgili olarak, “Ülkemizi gururla temsil eden, yüz akı olan voleybol branşının tek, daim ve gerçek hamisi Türkiye Voleybol Federasyonu olarak dünyanın birçok ülkesinde dermokozmetik denilince akla gelen ilk markası olan Bioderma ile yollarımızın kesişmesinden büyük mutluluk duyuyoruz” dedi. Voleybol Federasyonu olarak sponsorların ne kadar önemli olduğunun altını çizmek istediğini ifade eden Üstündağ, “Sürdürülebilirlik, toplumsal sorumluluk ve toplumsal fayda sağlama yaklaşımı ile çalışmalarını sürdüren Bioderma ile imzaladığımız sponsorluk anlaşması bizler için çok kıymetli” diye konuştu.

Üstündağ, “Türk voleybolu adına hayırlı, uğurlu olsun. Başta NAOS Türkiye Ülke Müdürü Bayram Kaymak ve Bioderma Pazarlama Direktörü Nazlı Malatyalı olmak üzere tüm Bioderma ailesine hoş geldiniz diyor, yol arkadaşlığı yaptığımız, değer ortağı olduğumuz, yanımızda olan tüm sponsorlarımıza da bir kez daha teşekkür ediyorum” diye konuştu.