Online ofis ürünleri satan Ofix.com ile Bursaspor arasında 1 yılllık Ofis Malzemeleri sponsorluğu anlaşması imzalandı.

Özlüce Tesislerinde gerçekleştirilen imza törenine Ofix.com kurucularından Alptekin Yıldız ve Bursaspor Genel Müdürü Erhan Başoğlu katıldı.

Ofixcom Kurucusu Alptekin Yıldız yaptığı konuşmada partnerlik olarak en uygun spor kulübünün Bursaspor olduğunu düşündükleri için ilk sponsorluklarını Bursaspor ile yaptıklarını belirtti.

 YILDIZ: “BURSASPOR İLE İŞBİRLİĞİ YAPTIĞIMIZ İÇİN ÇOK MUTLUYUZ”

Alptekin Yıldıız basın toplantısında şu konuşmayı gerçekleştirdi; “Bu sponsorluk ile Ofix.com  Bursaspor’un önümüzdeki 1 yıl içinde Bursaspor’un ofis malzemelerinin tedarik edecek. Burada konuyu biraz açmak istiyorum. Ofix.com 2012 yılında kurulmuş 4 yıllık bir şirket ve E-ticaret yapıyoruz. Şirketler, kurumlar ve spor kulüplerini tedarik ediyoruz. Kendinizi bir iş yerinde hayal edin; Sandalye, masa, çay, şeker, deterjan, kartuştan, tonere kadar aklınıza gelecek herşey bizde mevcut. Yaklaşık 10 bin ürünümüz var. Türkiye’nin her yerine sipariş alabiliyoruz. Bizim sektörde hizmet çok önemli. Burada da hız çok önemli. İnsanların ofis malzemeleri bittiği zaman kimse 3-4 gün beklemez. Bu yoldan hareket edersek örneğin Bursa’dan siparişler 1 gün sonra elinizde olabilir. 100’ün üzerinde çalışanımız var. Müşteri hizmet departmanımız var. Önümüzdeki yıllarda Allah izin verirse Bursaspor ile uzun yıllar çalışmak istiyoruz. Eğitim ile ilgili de yaklaşık 4 yıldır desteklerimiz sürüyor. Spor ile ilgili bir şeyler yapalım dediğimiz de akılımıza gelen ilk kulüp Bursaspor oldu.  Sporun önemini çok geç fark ettim. 40 yaşındayım, yürüyüş ve masa tenisi oynuyorum. Spora yatırımı ve bu işi iyi yapan kuruluşlar ile işbirliği yapmak istiyoruz. Amatör ve profesyonel bir çok sporcusu var Bursaspor’un. Bursaspor’un bizim için çok güzel partner olacağını düşündük. Arkada çalışan sağlam bir ofis çalışanı var. Bizim yapacağımız ilk çalışmalar bu noktalarda olacak. Başlangıç olsun istiyoruz. Önümüzdeki yıllarda hem Bursa hem de Bursaspor ile ortak projeler yapmak amacındayız. İnşallah sponsorluğumuz bize ve Bursaspor Kulübü’ne hayırlı olur” dedi.

 BAŞOĞLU: “OFIX.COM’A TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

Genel Müdür Erhan Başoğlu ise Ofix.com yetkililerini Bursaspor’a göstermiş oldukları ilgi ve destekten dolayı teşekkürlerini sunduğu konuşmasında şu ifadelere yer verdi; “Bursaspor’un her alanda olduğu gibi kırtasiye ihtiyaçları sponsorlar aracılığı karşılayarak kulübümüzün giderlerini azaltmak konusunda küçükte olsa adımlar atıyoruz. Ofix.xom ile yaptığımız anlaşma çerçevesinde 1 yıllık tüm kırtasiye ihtiyaçlarını karşılamak üzere Ofix.com şirketiyle bugün sponsorluk anlaşması yapıyoruz.  Ofix.com ailesine Bursaspor’a katkı sağladıkları için çok teşekkür ediyorum. Biz Bursalılar yıllarca kırtasiye ihtiyaçlarımızı Heykel’de bulunan Şekercioğlu’ndan karşılardık. Ona Bursa’mıza ve bizlere verdiği destek için çok teşekkür ediyoruz. Elektronik alışveriş günümüzde çok ilerledi. Bu iş birliğinin uzun yıllar başka mecralarda da devam etmesini diliyorum. Alptekin Bey masa tenisi oynadığını iletti. Bizim de erkek ve bayan masa tenisi takımlarımız var. Tamamen altyapıdan yetiştirdiğimiz sporcularımız ile erkeklerde 1.lig, bayanlarda süper ligde mücadele ediyoruz. Bu noktadan hareket ederek Ofix.com’un önümüzdeki sezondan itibaren masa tenisi takımımıza sponsor olması konusunda kendilerinden söz aldık ve bu söz doğrultusunda sözleşmemizin Bursaspor’a ve Ofix.com’a hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 

Bu haberi paylaşmak ister misiniz?