Türkiye Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Türkiye Atıcılık Ve Avcılık Federasyonu’nun Mersin ilinde düzenlediği , Milli Eğitime bağlı okullar arası havalı tüfek grup müsabakalarında Mardin erkek ve kız takımı derece elde ederek finallere kalmaya hak kazandı.

Mardin Özel Çocuk Dünyası’nın sponsor olduğu takımlar, Mersin ilinde düzenlenen 10 m havalı tüfek grup müsabakalarında erkeklerde Mardin’den Fatih ortaokulu öğrencilerinden erkek grubu 1. olurken, kız grubu ise 2.’lik elde ederek Sakarya ilinde düzenlenen Türkiye finallerine katılmaya hak kazandı.

Mardin Özel Çocuk Dünyasının Kurucusu Hasan Bayrak Baba: “Erkek ve kız takımımız yarıştığı müsabakalarda önemli dereceler elde ederek Türkiye finallerine kalmaya hak kazandı. Mardin adına bu güzel başarıyı elde eden takımlarımız ve Hocalarını tebrik ediyor ve şükranlarımı sunuyorum. Çocuklarımızın da Finallerde yine başarı elde edeceklerine inancım tamdır. Bizler Mardin Özel Çocuk Dünyası olarak her daim sporun ve sporcunun yanında olacağız. Bunun için üzerimize ne düşüyorsa yapmaya hazırız.”

 

Bu haberi paylaşmak ister misiniz?