21/22 sezonunun en çok sponsora sahip takımı İttifak Holding Konyaspor, Koyuncu Grup ile Kayacık Tesisleri isim sponsorluğu konusunda 2 yıllık anlaşma imzaladı.

MEDAŞ Konya Büyükşehir Stadyumu Toplantı Salonu’nda düzenlenen imza töreninde konuşan Başkan Fatih Özgökçen: “Futbol takımımıza maddi ve manevi yönden katkı sağlayan sponsorlarımızla anlaşmalar yapmaya devam ediyoruz. Konya’da tüm çalışmalara katkı sağlayan, destek veren ve çağrıldığı zaman iki etmeyen Koyuncu Ailesi’yle sözleşme akdedeceğiz. Bu sözleşmeyi imzalamak üzere aynı aileden İbrahim Koyuncu Bey’e çok teşekkür ediyorum. Yapmış oldukları ve bundan sonra yapacakları katkılardan ötürü şükranlarımı sunuyorum. Bu katkılar, şüphesiz Konya’mızı ve Konyaspor’umuzu daha ileri taşıyacaktır. Bunlar hep birlikte el birliğiyle yapılacak işlerdir.”

Koyuncu Grup Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Koyuncu: “Bu sene 100. yıl coşkusunu yaşayan Konyaspor’umuzun her zaman yanında olmaya çalıştık. Bu desteğimizi firmamızın 55. yılında daha ileriye taşıyarak Konyaspor’un ana sponsorlarından biri olmaya karar verdik. 2021-2022 ve 2022-2023 sezonlarında Koyuncu Grup Konyaspor Kayacık Tesisleri’nin isim sponsorluğunu sizlerle paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Konyaspor’umuzun başarısı için birlik olmak, destek olmak ve her şeyden önce inanmak gerekiyor. Bizim de Konyaspor’umuzun başarıdan başarıya koşacağına inancımız tamdır.” dedi.