Spor Toto Süper Lig’de mücadele veren Kayserispor, Kayseri Şeker Fabrikası ile 1 milyon TL karşılığında yarım sezonluk forma şort sponsorluğu anlaşması imzaladı. Bu sayede Kayseri Şeker Fabrikası, Kayserispor’un hem forma kol hem de forma şort sponsoru oldu.

Kayserispor şortuna sponsor olan Bozankaya ile sezon başında gerçekleştirilen anlaşmanın sona ermesi üzerine Kayserispor Kulüp avukatı Orhan Taşçı, Kayseri Pancar Ekiciler Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay ile görüşme yaparak sponsorluk üzerine anlaşmaya vardı. Kayserispor, sezon sonuna kadar forma şortunda Kayseri Şeker Fabrikası logosunu taşıyacak. Bunun karşılığında da 1 Milyon TL ücret alacak.

Kayserispor Kulüp Avukatı ve Basın Sözcüsü Orhan Taşçı: “Kayserispor’umuzun en önemli sponsorlarından birisi olan Kayseri Şeker Fabrikası, yine şehrin takımına sahip çıkmıştır. 6 aylık sponsorluk anlaşmayı gerçekleştirdik. Kayseri Pancar Ekiciler Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay ve Kayseri Şeker Fabrikası Yönetim Kurulu Üyelerine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Değerli sponsorlarımızın ve camiamızın bizlere verdiği desteğe layık olabilmek için elimizden geleni yapmaya gayret edeceğiz. Umarım Kayseri’mizin değerini layık olduğu noktaya el birliği ile taşımayı başarırız” açıklaması yaptı.

Bu haberi paylaşmak ister misiniz?