Ülker Stadyumu 1907 Tribünü’nde düzenlenen törene Fenerbahçe Kulübü Başkan Yardımcısı Burhan Karaçam, Kafkas Mücevherat CEO’su Tolga Kırgız, Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı Başantrenörü Zoran Terzic, sporculardan Naz Aydemir Akyol ve Eda Erdem Dündar katıldı. Başkan Ali Koç, yönetim kurulu üyeleri ve Kadın Voleybol Takımı sporcuları da törende yer aldı.

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün çok zor bir dönemden geçtiğini ifade eden Burhan Karaçam, ”Kulüp olarak bu tarz başarılar geldikçe bize güç veriyor” diye konuştu.

TOLGA KIRGIZ: SPONSORLUK ANLAŞMASININ ÖNCÜ OLMASINI DİLİYORUM

Kafkas Mücevherat CEO’su Tolga Kırgız da A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın başarısına dikkat çekti. Kırgız, ”Kadın Voleybol Takımımızı çok coşkuyla izledik. 2002’deki futbol Dünya Kupası, 2010’daki basketbol turnuvasından sonra en heyecanlandığımız turnuva oldu. Herkesin gözü ve kulağı bu sene kadın voleybol takımındaydı. Bir nevi voleybol, basketbolun çok önüne geçti. Bu da kadın voleybolu için sevindirici oldu. Gururla izledik. Burada da Naz, Eda, Aylin ve Fatma bulunuyor; tebrik ediyorum. Avrupa şampiyonu olan koçu da tebrik ediyorum. Çok heyecanlı ve mutluyuz. Fenerbahçe Kadın Voleybol Takımı ilk ve tek Avrupa ve dünya şampiyonu olan takım. O yüzden bu sponsorluk anlaşmasının öncü olmasını diliyorum. İnşallah bu sene hem Avrupa hem de dünya şampiyonluğunu 7 yıl önce olduğu gibi Fenerbahçe ülkemize getirecektir” açıklamasında bulundu.