Fenerbahçe Erkek Voleybol Takımının, HDI Sigorta ile gerçekleştirdiği isim ve göğüs sponsorluğu anlaşmasının imza töreni Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi 1907 Tribünü’nde yapıldı.

Ali Koç ve Yönetim Kurulu Üyelerinin hazır bulunduğu imza töreninde Başkan Yardımcısı Burhan Karaçam, HDI Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu ile Erkek Voleybol Takımızın kaptanı Ulaş Kıyak ve başarılı smaçör Salvador Hidalgo Oliva açıklamalarda bulundu.

Kulüp Başkan Yardımcısı Burhan Karaçam: ‘HDI Sigorta’nın bu güçlü yol arkadaşlığının artarak devam edeceğini inanıyorum.’

 ‘HDI Sigorta, geçen sene çok zor şartlar altında devraldığımız Kulübümüzün yönetiminde mali konularda bize destek veren en önemli kuruşlardan bir tanesi olarak öne çıktı. Tüm tesislerimizin sigortalarını geçen seneki sponsorluk anlaşmamızla HDI Sigorta üstlenmişti. Bu sene de bu kapsamı daha da genişlettik. HDI bu sefer Erkek Voleybol Takımımızın hem isim hem de göğüs sponsoru oldu. HDI Sigorta’nın bu güçlü yol arkadaşlığının artarak devam edeceğine ve çok daha büyük başarılara ulaşacağımıza inanıyorum. O yüzden Genel Müdür Ceyhan Hancıoğlu’na çok teşekkür ediyorum.’ dedi.

HDI Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu: Şampiyona sponsor olduk

Hancıoğlu, ‘Bir sponsor olarak taraftarlığın dışında voleybolda da kupaları bekliyoruz. Şanslıyız, şampiyona sponsor olduk. Erkek Voleybol Takımımız geçen sene Efeler Ligi’nde ve Kupa Voley’de şampiyon oldu. Hatta 24 Ekim’de güzide rakibimizle bir kupa maçına daha çıkacak. İnşallah başarılı oluruz. Biz de elimizden geleni yapacağız. Seyircimizi biraz salona çekmemiz gerekiyor. Bu konuda bize sponsor olarak etkinlikler anlamında elimizden ne geliyorsa yaparız. Dışarıdan izlediğim kadarıyla kaptanımız çok önemli bir figür. Ağabeyliği ve tecrübesiyle ailenin reisi kıvamında. Çok derleyici ve toparlayıcı bir figür olarak gözüküyor dışarıdan. Geçen sene şampiyonluğa çok büyük katkı yapan Hidalgo da çok önemli bir oyuncu. Tüm oyuncularımız çok değerli. İyi bir ekip olduklarını görüyorum. Bizim HDI Sigorta’nın hikayesi de böyle. Çok iyi bir ekibiz. Aile havamız var. Yöneticilerimize çok teşekkür ediyorum. Bir sponsor olarak elimizden ne gelirse yapacağımızın sözünü veriyorum. Bize bu fırsatı verdiğiniz için ayrıca teşekkür ediyorum.’ şeklinde konuştu.