HDİ Sigorta ile PTT 1. Lig’in yeni takımlarından Bandırmaspor, sponsorluk konusunda görüşmelerini sürdürüyor.

HDİ Yönetim Kurulu Başkanı Ceyhan Hancıoğlu ile yapılan görüşmeye Bandırmaspor Kulübü Başkanı Erhan Elmastaş, As Başkan Ömer Beyaz, Basın Sözcüsü Bilgen Süngü ve gurbette olan Bandırmalı ruhuyla hareket eden Ender Yarar katıldı.

HDİ Yönetim Kurulu Başkanı Ceyhan Hancıoğlu Bandırmaspor Kulübüne faaliyetlerinde katkı sunma sözünü verdi. Hancıoğlu; PTT 1.Lig’de mücadele edecek olan Bandırmaspor’a başarılar diledi. Bandırmaspor Kulübünün başarılı çalışmalarında biz de katkı sunmak isteriz. Spor kulüplerinin gelecek nesiller için önemli olduğunu ve kulüplerin desteklenmesi gerektiğini dile getirdi. Bandırmaspor camiası içinde var olmaktan ve destek vermekten dolayı mutlu olduklarını belirten Hancıoğlu; “Sanayicilerin ve iş adamlarının, firmaların bu tür toplumsal konularda duyarsız olmadıklarına inanıyorum. Bizi ziyaretinizden dolayı teşekkür ederim” dedi.

Bandırmaspor Kulüp Başkanı Erhan Elmastaş; “İnanıyorum ki Bandırmasporumuzun bu yıl başarılarına yenilerini ekleyecektir. Hepimizin çalışmaları bu yönde çünkü Bandırmaspor 51 yıllık tarihiyle Bandırma şehrimizin en büyük markası, nasıl ki geçtiğimiz sezon kent olarak, yönetim olarak şampiyonluğa kitlenerek, gerekenleri yaparak hedeflerimizi gerçekleştirdik bu sezonda elimizden geleni yapacağımızdan kimsenin kuşkusu olmasın. Bandırmamızın sanayicilerinin, firmalarının, iş adamlarımızın kendi kulüpleri olan Bandırmasporumuzu bu yıl canı gönülden destekleyeceklerine inanıyorum. Çünkü herkesin bildiği gibi bu yıl yerine getirmemiz gereken şartlar daha masraflı, kısacası PTT 1. Lig’in faturası daha ağır. Ama tabi ki getirileri, tanıtımı da daha farklı bunları elbetteki Bandırmalı iş adamlarımız da biliyor. Dolayısıyla onlarda kulüplerine sahip çıkarak nasıl katkı sunabiliriz diye düşüneceklerdir.”

Elmastaş; HDİ Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Ceyhan Hancıoğlu’na katkılarından dolayı teşekkür etti.

Bu haberi paylaşmak isterseniz sizi tutmayız 🙂