Galatasaray, Türkiye’nin en güçlü ayakkabı üreticilerinden Hammer Jack ile güçlerini birleştirdi. Hammer Jack, Galatasaray Daikin Kadın Voleybol Takımının forma sırt sponsoru oldu.

Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Cibara ve Hammer Jack Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Urgan’ın katıldığı anlaşmanın imza töreni Ali Sami Yen Spor Kompleksi RAMS Park’ta gerçekleştirildi.

Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Cibara, “Galatasaray Spor Kulübü, voleybolu Türkiye’ye ilk getiren, 1922 senesinden beri kesintisiz Türk sporuna, Türk voleyboluna hizmet eden bir şube, bir kulüp. Bizim amatör şubelerde ve voleybolda en büyük destekçilerimiz sponsorlarımız. Bunun için özellikle bize geçmiş senelerde ve halen devam eden desteklerinden dolayı bütün sponsorlarımıza teşekkür ediyorum. Bugün de Hammer Jack ile yeni bir anlaşmaya imza atıyoruz. Bu imzanın Galatasaray ve Hammer Jack için hayırlı ve faydalı olmasını dileriz.” diye konuştu.

Hammer Jack Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Urgan ise şu ifadeleri kullandı:

Galatasaray Spor Kulübü’nün değerli yöneticileri ve temsilcileri,

Değerli basın mensupları, 

Kıymetli konuklar,

Hammer Jack adına hepinize hoş geldiniz diyorum. 

Bugün bizim için çok anlamlı olan bir sponsorluğa imza atıyoruz. Ülkemizin birçok branşta büyük başarılara imza atan güzide kulübü Galatasaray’ın kadın voleybol takımının sponsorlarından biri oluyoruz. Bu sponsorluk elbette ki bizim için bir imzadan çok daha fazlasını ifade ediyor.

Değerli misafirler,

Ayakkabı üreten bir marka olarak sporu ve sporcuyu önemseyen bir marka olmanın sorumluluğunu her zaman hissediyor, bunun için somut adımlar atıyoruz. 

Bu kapsamda gençlerin ve özellikle de kadınların sporun yanı sıra hayatın her alanında desteklendiğinde daha büyük başarılara imza atacaklarına yürekten inanıyoruz. Bugün de sahada mücadele eden ve başarılar elde eden Galatasaray’ın başarılı kadın voleybolcuları ülkemizin her köşesinde pek çok kız çocuğuna ilham oluyor. 

Biz de Hammer Jack olarak özellikle amatör sporlara verilen desteklerin ülkemizin bu alanlarda elde edeceği başarıların teminatı olduğunu düşünüyoruz. Bu doğrultuda da yollarımız Galatasaray Spor Kulübü gibi köklü bir değerle bir araya geldi. 

Kıymetli katılımcılar,

Ülkemize ve sporcularımıza inancımız yüksek. İnanıyoruz ki bizim desteğimiz artarak sürecek ve ülkemiz sporcularının başarılarına ilham verecek yeni hikayelerde bizim de payımız olacak. 

Sultanlar Ligi’nin başarılı ekiplerinden Galatasaray Kadın Voleybol Takımı’nın sırtında Hammer Jack logosunu görmekten mutluluk duyacağız. Sezon içerisinde mücadele ettiği tüm kulvarlarda takıma başarılar diliyor, onları can-ı gönülden destekliyoruz.

Bu vesileyle anlaşmada emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.

Sponsorluk alanında verdiğimiz desteği sürdürerek gelecekte de ülkemiz sporuna destek olmak adına yeni çalışmalara imza atacağız.

Saygılarımla.