Halk GYO, uluslararası bir markaya dönüşen “Gayrimenkul Zirvesi’ne bu yıl “Zirve Sponsoru” olarak destek verdi. GYODER, 2000 yılından beri gündemdeki sorunlara yeni çözümler geliştirmek ve sektöre yol göstermek amacıyla “Gayrimenkul Zirvesi’ni düzenliyor. Halk GYO Genel Müdürü Dr. Feyzullah Yetgin konuya ilişkin açıklamalarda bulundu. 

Halk GYO tarafından yapılan açıklamada “Türkiye’nin lokomotif sektörlerinden biri olan gayrimenkul ve inşaat sektörünün gelişimine katkı sağlayacak etkinliklere destek veren ve bu konuda öncü olmak misyonu ile hareket eden Halk GYO, uluslararası bir markaya dönüşen “Gayrimenkul Zirvesi’ne bu yıl “Zirve Sponsoru” başlığıyla destek verdi ifadeleri yer aldı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Halk GYO Genel Müdürü Dr. Feyzullah Yetgin “2017 yıl sonunda “Türkiye’nin İlk GYO Sukuk İhracı”nı gerçekleştirerek özellikle sektördeki gayrimenkule dayalı finansal ürünlerin yaygınlaştırılması konusunda da önemli çalışmalarda bulunan öncü bir kurum olarak, gayrimenkul sektörünün sadece konut alıp satmaktan ibaret olmadığını, sektörün her segmenti ile katma değer yaratarak büyümesinin önemini bu tür sosyal platformlarda yer alarak anlatmalıyız.” ifadelerini kullandı.

 

Bu haberi paylaşmak ister misiniz? 🙂