TFF 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Nazilli Belediyespor, iş insanı Rıdvan Eşin’e ait Aydın’ın önde gelen firmalarından Eşin Group ile sponsorluk anlaşması imzaladı.

İmzalanan 4 yıllık protokol ile 13 milyon TL karşılığında Nazilli Belediyespor’un ismi Eşin Group Nazilli Belediyespor olarak değişecek.

Yapılan protokolle Eşin Group, ilk yıl 2 buçuk, ikinci yıl 3, üçüncü yıl 3 buçuk, dördüncü yıl 4 milyon TL olmak üzere toplamda 13 milyon TL ödeme gerçekleştirecek. 2+2 olarak 4 yıllık yapılan anlaşmanın yanı sıra stadyum içinde reklam panosu, şehrin giriş çıkışları ve çeşitli noktalarında billboardlar da sözleşmenin içerisinde yer aldı.

Törene Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Kulüp Başkanı Ünal Önal ve Eşin Group Yönetim Kurulu Başkanı Rıdvan Eşin’in yanı sıra Yönetim Kurulu Üyeleri ve eski Kulüp Başkanı Özgen Türker katıldı.

Eşin Group Yönetim Kurulu Başkanı Rıdvan Eşin, “Spor, toplumlara olumlu yönde etki yapıyor. Bu takım bir şahsın veya partinin değil Nazilli’nin takımı. Bunu Nazilli’de çok iyi gördüm. Geçtiğimiz hafta Uşakspor maçınızı seyrettiğimde tribünde her siyasi partiden insanları görmem de sponsor olmamda etkili oldu. Nazilli Belediyespor, Aydın’ımızın önemli bir değeri. Rabbim bizim için ve memleketimizin geleceği, gençlerimizin gelişimi için hayırlara vesile kılsın” dedi.

Nazilli Belediyespor tarihinde bir ilke yönetim kurulu olarak imza atmanın mutluğunu yaşadıklarını söyleyen Nazilli Belediyespor Kulüp Başkanı Ünal Önal; “Bugün camiamıza Eşin Group’un sahibi Rıdvan Eşin katıldı. Böyle anlaşmalar öncelikle saygı gerektiren anlaşmalardır. Hepimiz üzerimize düşen görevi yerine getireceğiz. Rıdvan bey de Nazilli Belediyespor’a maddi destekte bulunuyor. Bizim gibi kulüplerin böyle desteklere ihtiyacı var. Nazilli’miz ve Aydın’ımız, yöneticilerimiz ve kulübümüz adına kendisine teşekkür ediyorum. Nazilli Belediyespor’a hoş geldiniz diyorum” dedi.