Domino’s, “Domino’s Sporu Besler” sloganıyla Avrupa’nın en prestijli iki basketbol organizasyonu olan EuroLeague ve EuroCup’ın resmi sponsorluğunu üslendi.

EuroLeague sponsorluğunu yepyeni bir reklam filmi

 

Kurumsal felsefesinin bir uzantısı olan 360 derece pazarlama yaklaşımıyla yatırımlarına devam eden, televizyondan dijital mecraya, açıkhava reklam kanallarına kadar çok geniş bir yelpazede birbirini destekleyen iletişim çalışmaları gerçekleştiren Domino’s, pazarlama tarafındaki bu gücünü şimdi de basketbol tutkunları için kullanıyor.

Reklam filminde “Domino’s daha yeni ısınıyor, asıl fırından çıkınca görün onu” diyen, “Domino’s Sporu Besler” sloganıyla markanın sponsorluğa ilişkin coşkusunu aktaran Domino’s, bu tanıtım filmiyle heyecanlı bir basketbol sezonunun da habercisi oluyor. Yaratıcı reklam filmiyle izleyicilerde adeta canlı bir maç izliyormuş izlenimi bırakan Domino’s, filmin anlatımında basketbol ve Domino’s Sofrası’na özel terimleri harmanlayarak sporu ve lezzeti aynı potada eritiyor.

Domino’s’un üstlendiği EuroLeague ve EuroCup sponsorluklarına ilişkin olarak bir açıklama yapan DP Eurasia Group CEO’su Aslan Saranga, “Avrupa’nın en prestijli iki basketbol organizasyonunun resmi sponsoru olmaktan gurur duyuyoruz” dedi. “Domino’s sporu besler” mottosuyla yepyeni bir reklam filmi hazırladıklarını, 360 derece pazarlama yatırımlarına son hızla devam ettiklerini belirten Saranga, “Domino’s olarak basketbolun en heyecan verici anlarına destek sunacak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz” şeklinde konuştu.