Türkiye Erkekler Hentbol Süper Ligi’nde mücadele eden Antalyaspor Hentbol Takımı ile CIP Travel Agency arasında 5 yıllık isim ve forma sponsorluğu anlaşması imzalandı. CIP Travel Agency bu sponsorluk için yıllık 500 bin lira ödeyecek. 5 yıl için ödeyeceği net tutar 2.5 mlyon TL olacak.

Döşemealtı Atilla Vehbi Konuk Tesisleri’nde düzenlenen toplantıda konuşan Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk, Antalyaspor’un tarihinde ilk kez bu kadar uzun süreli amatör branşlarda bir isim sponsorunun olduğunu söyledi. Tüm alt branşlarda yapmak istediklerinin bu olduğunu söyleyen Öztürk, “CIP Travel Agency, Antalyaspor Hentbol Takımına 5 yıllığına yıllık 500 bin lira olmak üzere forma ve isim sponsoru oldu. Bunu diğer branşlara da uygulamak istiyoruz. Diğer branşlara da destek verecek ekipleri bekliyoruz. Turizmcilerden destek bekliyoruz. Örnek olacaktır. Daha fazlasını bekliyoruz” dedi.

HENTBOL TAKIMINDAN İMZALI FORMA

CIP Travel Agency’nin sahibi Halil Tayfur ise; Antalyaspor’a faydalarının olduğu için mutlu olduklarını belirterek, “Antalyaspor’a hizmet etmemize fırsat tanıdığınız için teşekkür ediyoruz. Elimizden geldiğince bu kente ve Antalyaspor’a hizmet etme gayreti içinde olacağız” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından Başkan Ali Şafak Öztürk ve Halil Tayfur, hentbol takımımızın imzaladığı formasını takdim etti.