Kütahyaspor ile Çelikler Holding arasında sponsorluk anlaşması imzalandı.

Geçtiğimiz günlerde imzalanan sponsorluk protokolüne Çelikler Seyitömer Termik Santrali Mali İşler Koordinatörü Hakan Tutuş ile Kütahyaspor Başkanı Ramazan Yıldırım imza attı. İmza töreninde Kütahyaspor yöneticisi Ercan Özçınar da hazır bulundu.

 

Kütahyaspor’a şampiyonluk yolunda başarılar dileyen Hakan Tutuş, Çelikler Holding olarak spora ve sporcuya her zaman destek verdiklerine dikkat çekerek: “Kütahya’nın temsilcisi Kütahyaspor’a sponsorluk yapmaktan dolayı büyük bir mutluluk duyuyoruz. En büyük arzumuz Kütahyaspor’un profesyonel liglere çıkması ve Kütahya’yı en iyi şekilde temsil etmesidir.” dedi.

 

Kütahyaspor Başkanı Ramazan Yıldırım ise takımın yeni sezonda başarılı olacağına inandığını belirterek, kendilerine sponsorluk yapacak olan Çelikler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Çelik ve Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür etti. Başkan Yıldırım: “Başarının arkasında yatan faktörlerden birisi de sponsor desteğidir. Arzu ettiğimiz şampiyonlukta bizlere sponsorluk desteği veren firmaların da katkısı olacak. İmzaladığımız sponsorluk protokolü şehrimize ve takımımıza hayırlı olsun.” dedi.