Beşiktaş Kulübü ulaşım sponsoru TEMSA ile sözleşme uzattı.

Vodafone Park’ta gerçekleştirilen imza törenine Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Genel Sekreter Ahmet Ürkmezgil, yönetici Şafak Mahmutyazıcıoğlu, Cihat Kumuşoğlu ve Hüseyin Mican’ın yanı sıra TEMSA Genel Müdürü Dinçer Çelik katıldı.

TEMSA ile geçen sezon keyifli bir yolculuk yaşadıklarını belirten başkan Fikret Orman, “Geçen sene TEMSA ile bir yolculuğa çıkmıştık. O yolculuk keyifli ve çok da rahat geçti. Koltuklar rahattı, araç sarsmadı. Şampiyon olarak ligi bitirdik. Bu yolculuğa devam etmek arzusundaydık. Bu sene de anlaşmamızı yeniledik. Türkiye’nin en önemli yerli markalarından TEMSA ile böyle bir anlaşma yapmaktan çok memnunum.” diye konuştu.

Çelik: Beşiktaş’ın başarılarının parçası olmak bize mutluluk veriyor

TEMSA Genel Müdürü Dinçer Çelik ise yaptığı açıklamada Beşiktaş’ın başarılarının parçası olmaktan mutluluk duyduğunu belirterek şunları kaydetti:

“Geçen yıl yaptığımız işbirliğinden Beşiktaş’ın ulaşımının sağlanmasına katkıda bulunduk. Hem başkan hem futbolcular otobüsten memnunlar. Tolga Zengin otobüs kabininden çıktığında ‘Böyle kabin görmedim’ demişti. Bu yorumlar da bize cesaret verdi. Beşiktaş’ın gideceği her yere otobüsümüz var. Beşiktaş 2 yıldır TEMSA 4 yıldır şampiyon. Bunun beraber devam etmesini istiyoruz. Beşiktaş’ın başarılarının parçası olmak bize mutluluk veriyor.”

Çelik, Orman’a sürpriz yaptı

TEMSA Genel Müdürü Dinçer Çelik basın toplantısı sırasında Beşiktaş Sompo Japan’a da sponsor olmak istediklerini söyleyerek başkan Fikret Orman’a sürpriz yaptı.

 

Bu haberi paylaşmak ister misiniz?