İstanbul’da geleneksel hale gelen ve Bebek Parkı’nda her yıl binlerce İstanbullu’yu bir araya getiren Bebek Şenliği, “Biraz Yeşil, Biraz Mavi, Biraz Sarı” konseptiyle 14-16 Haziran tarihleri arasında Axess ana sponsorluğunda gerçekleştirilecek.

Üç gün sürecek Axess Bebek Şenliği’nde; sabah 09:00’dan gece 00:00’a kadar kültür-sanat aktiviteleri, çocukların ve ailelerinin keyifli zaman geçirebileceği atölye çalışmaları, moda ve tasarım stantları, dans, yoga/pilates atölyeleri gibi eğlenceli aktivitelerin yanı sıra farklı lezzetleri de tadabilecekleri dopdolu bir program yer alıyor.

Şenlik 13. yılında Axess ana sponsorluğunda Pepsi, Raid, Persil, Goo.n, Arçelik, Troy, Lipton Ice Tea, Vivident, Mentos, Doritos, Lays, Yedigün, Fruko, Troy, Ruffles, Lezita, Yves Rocher gibi markaların desteğiyle gerçekleştirilecek çeşitli aktivitelerle daha da renkli olacak.

Bebek Şenliği; Kenan Doğulu (İhtimaller Caz Projesi), Sufle, Peyk, Boygar, Güntaç, Gülnur Gökçe, Cana Çankaya, Tilt, Supernova Reggae Band, Bosphoroots, Dalgana Bak, Genjah & Afel, Bestem Yuvarlak, Pilsen Band, Eksidört, Bildiğin Gibi, Bi’KaçGrup, Burak Şen ve Grubu, BÜMK Orkestra, DJ Emre Ergen ve Zeki Şen’in sahne performanslarıyla tüm ziyaretçilere müzik ziyafeti yaşatacak.

Şehrin etkinlik takviminde önemli bir yeri olan olan Bebek Şenliği,  geçtiğimiz sene sektörün en iyilerinin açıklandığı Ace Of MICE ödül töreninde de  “En İyi Festival” dalında birincilik ödülünü almıştı.